1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Xbox 360 SLIM] Zacięcie przy włączaniu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wilu, Kwiecień 18, 2016.

1. Wilu

Wilu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, Witam, od razu napiszę, że dzisiaj zrobiłem reballing mojemu xboxowi. Elegancko, już nie wredno-czerwona kontrolka tylko elegancka zielona. Xbox odpalił do menu wybrania avatara, pochodził 3-4 minuty i bah! Ścięcie, nic nie da się zrobić, po ponownym włączeniu xboxa zacinał się na logo xbox 360 (był dźwięk i normalny obraz). Jednak kiedy odpoczął sobie 5 minut, włączył się z powrotem do wyboru avatarów i znów 4 minuty i ścięcie. Czy możliwym z mojej strony failem, było założenie złej taśmy przewodzącej do procesora? Bo szczerze powiedziawszy... Założyłem tak beznadziejną, że aż sam, się sobie dziwie. Czy to jest przyczyną czy może coś innego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie pasta, predzej ten procek jest padniety. Trzeba reballa z wymiana

Wysłane z mojego Honor 7.

4. Wilu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przecież gdyby to był procek to by się w ogóle nie uruchomił. A on łapie tylko musi odpocząć, tak jakby się przegrzewał po prostu. Ale skoro tak, zrobię ponownie reballing i nałożę pastę ale już ze srebrem, bardziej konkretną niż ostatnio :)

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zbyt wysoka temperatura daje komunikat i wylacza sie konsola z czerwona diodą.

Wysłane z mojego Honor 7.

6. Wilu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może niedokładnie wykonałem reball. Dzisiaj spróbuje znowu, dam znać.

7. Wilu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wykonałem reballing jeszcze raz, tym razem bardziej dokładnie, założyłem pastę przewodzącą ze srebrem. Xbox działa :)

Wczytywanie...

Poleć forum