1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez arczas89, Wrzesień 4, 2013.

1. arczas89

arczas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom, Poland
    Cytując pomoc Microsoftu:

"Po naprawie wykonanej przez nieautoryzowane centrum serwisowe moja konsola została zablokowana. Co mam zrobić?

Naprawa konsoli Xbox 360 przez jakikolwiek inny podmiot niż firma Microsoft stanowi naruszenie gwarancji i skutkuje zablokowaniem konsoli. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Gwarancja i naprawa konsoli Xbox 360."

Pytanie czy konsola wykrywa, że została otwarta jakimś czujnikiem? Mam do kupienia konsole, która była otwierana w celu czyszczenia ponoć i czytając to FAQ Microsoftu mam obawy czy nie dostane bana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Quato

Quato Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    konsola nie ma zadnego czujnika, ale jesli byla otwierana przez osoby inen niz serwis M$ tracisz gwarancje.

4. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Na konsoli powinny być plomby takie naklejki, niektóre serwisy dają rade otwierać konsole w celu ich czyszczenia albo przeróbki bez uszkadzania takowych zabezpieczeń

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przy flash slim zostają zostają ślady. Ale co do czyszczenia to możesz zewnątrz tylko bo plomb naruszyć nikt poza ms nie może bo po gwarancji.

Wczytywanie...

Poleć forum