1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukasz14962, Lipiec 8, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. lukasz14962

lukasz14962 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    jestem nowy na forum :D i chce zakupić xboxa 360 w wersji slim z RGH i mam pytanie :p posiadam dysk twardy z laptopa hp 2.5 cala , zastanawiam sie czy kupować konsole z wbudowaną pamięcią np 8 gb lub 4 gb w cenie 300-400 zł ( posiadam też przewodowego pada do xboxa ) i kombinować z dyskiem potem z wgrywaniem gier itp :p czy lepiej zainwestować ponad 500 zł i kupić gotową konsole z dyskiem i wgranymi grami ? . Nie wiem czy ta oszczędność wyszła by mi na dobre czy lepiej od razu kupić "gotowca" i się nie bawić tylko podłączyć i grać :p co o tym sądzicie ?. Jeśli zły dział proszę o przeniesienie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Montaż dysku to pikuś, instalacja awatarów, kodeków, wstecznej kompatybilności jest prosta a na forum masz instrukcje ale z drugiej strony to nie jest potrzebne do szczęścia jak konsola ma być tylko konsolą.
    Dysk można włożyć do konsoli albo podłączyć pod USB różnica taka że niektóre gry wymagają by je instalować na wewnętrznym no. Bf3 i NFS Rivals.
    Do Slima nie potrzebujesz nawet obudowy do dysku, wystarczy go tam wsunąć i podłożyć kawałek tekturki by go zablokować.

4. lukasz14962

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o w sumie to dobry pomysł a oszczędność rzędu prawie 200 zł ... a polecicie może jakąś stronę z której mogę pobierać gry na xboxa ? patrzyłem ********.org ale mało seedów i wgl wiec będzie się to strasznie ślimaczyło ... :D zastanawiałem się nad kupnem ps 3 widziałem z wgranym softem za 450 zł coś takiego i dyskiem 250 chyba ale myślę że xbox to lepsze rozwiązanie . Chce go kupić na dłuższy czas ogólnie nie gram w gry tylko dla grafiki w sumie jest ona dla mnie tak średnio ważna :p a na xboxa według mnie są ciekawsze tytuły :p

Ostatnia edycja: Lipiec 8, 2015
  5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na forum nie pomagamy ani nie polecamy stron tego typu więc radze skasować adres zanim zauważy go mod-ek.
    Jeżeli o mnie chodzi to używane gry są tak tanie że nawet bym radził nie bawić się w przeróbki.
    Jak chcesz jeszcze taniej to szukaj FAT-a z płytą Jasper są trochę tańsze od Slim-ów

6. lukasz14962

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w sumie może zrobię jak mówisz ceny nie są za specjalnie wysokie gier :p a xbox jasper a slim z tego co wiem różni się tylko wifi i wyglądem i nic po za tym :p poszukam jakiegoś taniego slimka albo jaspera i kupie do niego te tytuły które mnie interesują i chyba tka bedzie najlepiej :p dziękuje ci bardzo za pomoc ;) myślę że temat do zamknięcia ;) !

7. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Jak chcesz mam za 500 z przesyłka corone 4gb z rgh, albo za 400 bez rgh :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum