1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Marian112, Sierpień 7, 2010.

1. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam zamiar kupić xbox 360 slima cena niecałe 1100 ale mam obawy czy gry np.z elite lub arcade będą działały ? chodzi mi o to że kupie np.halo 3 odst i czy bedzie działać ?
    oraz czy za nowego arcade 679 zł to dobra cena ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak za Arcade. Tak wszystkie gry będą chodzić.

4. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    aż mi szczęka opadła jak zobaczyłem cene w mega avans 230 zł za GTA IV oraz xbox arcade 856 zł !! ceny gier po 200-240 stare i nowe :}

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Gry się kupuje na allegro najlepiej używane w bdb stanie, wtedy się najbardziej opłaca bo można sprzedać za tą samą cenie lub ciut niższą. Wszystkie gry będą chodzić w końcu do nadal x360.

6. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    xbox

teraz nie wiem co wybrać xbox 360 slim czy xbox 360 elite GTA EFLC hmm za slima 1100 a zaelite 800 + pad i gta eflc no g gwarancja tak samo jak w media ;] hmm ten slim ma jakies bledy tak jak elite np. wiatraki glosno chodza itp..

7. dino101

dino101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczerze pisząc ja mam slima od 2 tygodni i jestem bardzo zadowolony. A co do wiatraków, ja nic nie zauważyłem, cicha praca itp.

8. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Elita bierz i 300zł masz jeszcze do wydania na co chcesz.

9. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm bo koleś proponuje mi sprzedaż elite wersja GTA EFLC gra i opakowanie konsoli :} pad okablowanie i kabel hdmi ;] no i gwarancja 3 lata konsola 2 dni używana zakup jako nie udany prezent ;] czy xbox 360 slim w media markt 1 rok gwarancji i 2 lata producenta pad i okablowanie o to wszystko no i pudelko wraz z papierami hehe co lepsze ?? ;]

10. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  11. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Elitka będzie chodzić z Kinctem (kiedyś Natal) tyle że będzie potrzebować zewnętrznego źródła zasilania, a w Slimie jest już wejście pod Kinecta i będzie działa bezpośrednio po podłączeniu do konsoli. Bierz i tak Slima bo jest mniejszy, cichszy, mniej się nagrzewa, ma nową płytę główną i ulepszone chłodzenie, wbudowane WiFi i większą pamięć.

12. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ile M$ daje gwarancji na slima tak samo jak poprzedniczniki ? chyba jednak dam to 300 zl więcej i kupie slima ;] jak mówicie że gry działają z poprzeniczek ..aaaa jeszcze jedno jak mam kartę pamięci to mogę ją podłączyć do Slima ? bo hdd ponoć nie ;/ chodzi mi o zgranie profilu z karty pamięci ;] na slima ;]

13. MTTy2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Kup sobie transfer kit to zgrasz wszystko bez problemu. Z tego co wiem profil da się też przenieść na pendrive, masz gdzieś instrukcje na forum, szukaj :)
    Gwarancja jest na 3 lata, nie ma już chyba roku na RROD bo problem został wyeliminowany.

14. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hmm a jak mam dodatki na hdd a save na karcie ? ;]

15. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  16. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mam elite jasper i juz czekam na kinekta

17. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Bez sensu kupować konsolę nie mając kasy na gry. Lepiej weź Elite i gry albo nawet arcade i gry. Odkładaj sobie na Slima i później sprzedaż Arcade/Elite i wyjdzie Ci to lepiej niż kupienie slima i patrzenie na niego, bo nie ma w co grać.

18. MTTy2k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    I będzie kombinował, sprzedawał, kupował. Nie musi odrazu kupować gier za 200 zł, taki np. COD4 kosztuje 40-45 zł jak się dobrze kupi na allegro i jest zabawa na multi na długie godziny. Slim to nowszy sprzęt, opłaca się inwestować w nowsze rzeczy. A na gry jak ktoś się postara szybko nazbiera.

19. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A co to za problem, kupić teraz za pół roku sprzedać? Mówisz opłaca się inwestować w nowe rzeczy tak? To cofnijmy się do premiery pierwszego xboxa 360 opłacało się kupować zaraz po premierze i inwestować w nowość? Moim zdaniem nie. Ja wiem 45nm teraz i doświadczenie no ale zawsze nowość nie oznacza lepiej...
    Poza tym za starszą 360tką przemawia dłuższa gwarancja. Moim zdaniem lepiej kupić starszą konsolę i nakupować gier niż kupić konsolę i na nią patrzeć.

Wczytywanie...

Poleć forum