1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bolo2213, Listopad 16, 2010.

1. bolo2213

bolo2213 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam pytanie dotyczące przeróbki xbox 360 slim.
    1.Jak przerobić tak konsolę żeby jednocześnie można było grać na piratach i jednocześnie grac w live bez ryzyka otrzymania bana ??

Myślałem nad rozwiązaniem zakupu drugiego napędu.Następnie wyciągamy orginalny odtwarzacz i wpinamy dłuższy kabel sata i gdy chcemy grac na piratach przekładamy kabel na przerobiony napęd a gdy chcemy zagrać na orginalnej grze w multi to wkładamy kabel do orginalnego odtwarzacza i teraz pytanie czy takie coś w ogóle wypali ?? i czy jest możliwe zamontowanie takiego czegoś bez utraty gwarancji ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Teoretycznie to co napisałeś powinno być wykonalne, bo grając na piratach (póki co) nie będziesz miał oflagowanej konsoli, nie wiem jak to jest teraz z AP2.5, ale poprzedniejsze tytuły nic nie sknocą...A przeróbka faktycznie była by wykrywalna tylko wtedy, gdy masz napęd przerobiony i łączysz się z Live.
    Jak to jest w praktyce - nie weim czy ktokolwiek próbował coś takiego :p

Wczytywanie...

Poleć forum