1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KamiLLCR7, Grudzień 20, 2010.

1. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Cześć. Albo mi się wydaje lub nie ze jak xbox slim stoi pionowo to się mniej grzeje niż jak leży poziomo . Zobaczcie w swoich slimach jak możecie czy tak faktycznie jest .

2. Lotnik421 Xbox One

3. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi Ci o to że mniej się grzeje obudowa czy wnętrze jej, np procesor? Bo jeżeli sprawdzasz tylko ręką czy nagrzana jest obudowa. To można wyjaśnić to w ten sposób iż główne kratki wentylacyjne w slimie są z boku, ustawiając ją w poziomie znajdują się one u góry, a biorąc pod uwagę fakt że ciepłe powietrze zawsze ma tendencję wznoszenia tym samym ułątwiamy mu opuszczanie konsoli. Może być tak że dotykając ręką konsola będzie chłodniejsza, ale podzespoły będą miały wyższą temperaturę niż w przypadku poziomu.

4. ALEXY28

ALEXY28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam kupłem nówke pada xbox360 slim ale mam problem z odpaleniem jego gdy włoże baterie do pada i prubuje włączyć to diody mrygną dwa razy i gasną a akumulatorki są pełne i nie mogę zsynchronizowa pada z konsolą a wam starszą arcade co to może być

5. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    może jest uszkodzony ?

6. kedziorr

kedziorr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mógłby ktoś pomóc! kupiłem Xboxa 360 Slim 250gb. Miałem wcześniej Jaspera Arcade, ale dokupiłem do niego dysk 120gb. Chciałbym przenieść dane. Kupiłem już kabel do przenoszenia, ale nie wykrywa mojego dysku., gdy go podłączam. Nie wiecie co może z tym wszystkim być?

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...

Poleć forum