1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dymuś, Maj 5, 2011.

1. Dymuś

Dymuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hajnówka
    Witam, chcę kupić sobie Xboxa 360 Slim 250 GB, ale pytam się gdzie można najtaniej go kupić bo akurat dostałem pieniądze ale w sklepie (nie allegro) wykupili za 250GB bo stał za 800 zł.. Czekam, max 820 zł..

2. Lotnik421 Xbox One

3. guillermo

guillermo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    jezeli jestes z Krakowa albo okolic to odezwij sie :)

5. karol5589

karol5589 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Chlopie, allegro zostaw w ostatecznosci. Jestem z Ostrowca i w Tesco kupilem xboxa 360 slim 250 gb za 800 zl. Nie wiem czy w twojej miejscowosci jest tak samo, ale chyba tak bo Tesco to 1 siec i chyba ceny wszedzie takie same. Nie byla to zadna przecena ani wyprzedaz, poprostu stala na polce a teraz stoi na regale kolo telewizora. ;)

6. guillermo

guillermo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oj też ścigam ostatnio za Slimem i akurat się składa, że w moim mieście jest Tesco. To drogą eliminacji poszedłem tam i zobaczyłem Xboxa 360 + Kinect + Gra Adventures = 1600zł. Ja dziękuje.

7. Dymuś

Dymuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hajnówka
    U mnie w mieście nie ma Tesco, a na allegro jest powystawowy chyba i to już nie będzie takie, że "ja to 1 otworzyłem" :D
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum