1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czara1599, Styczeń 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. czara1599

czara1599 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Czy da radę przerobić xboxa 360 slim 250GB który jest z 2011-10-14. Bo gdy chodziłem w swoim miejscu zamieszkania do ziomka który przerabia takie sprzęty to mówi że nie da się bo jest za świeży model. Czy ktoś by mi pomógł z tym? Szukałem w necie informacji o przeróbce ale nie mogę znaleźć dokładnej informacji. Na czym w ogóle to polega wgrywa się jakieś specjalne oprogramowanie czy zmienia się napęd na inny? Proszę o pomoc i odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
  4. czara1599

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeróbka Xboxa polega na wgraniu pirackiego oprogramowania ? Tak ? bo nie czaje. A facet który zaproponował mi że rozkręci xboxa i zobaczy co jest w środku. Czy opłaca się czy on tym coś wskura?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Polega na wgraniu FW które zwane jest LT aby napęd w konsoli odtwarzał pirackie kopie, LT trzeba aktualizować co jakiś czas bo wychodzą coraz to nowsze zabezpieczenia do gier. Jak rozkręcisz xboxa wiąże się to z utratą gwarancji. Na 99.9% masz nowego Liteona do którego obecnie nie ma LT. Ale już ruszyli z tym i zaczęli robić LT obserwuj strone C4eva i czekaj aż wyjdzie na twój model LT+3.0 i wtedy przerób :)

6. czara1599

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzieki koledzy za pomoc. Już się odwdzięczyłem :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum