1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KiLuu, Marzec 21, 2012.

1. KiLuu

KiLuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam chcialbym sobie kupic xboxa 360 napewno slim tylko nie wiem jeszcze jaki dokladnie czy 4gb czy 250 to zalezy czy kase bede mial ale chyba 250gb nie kupie.

najgorzej z netem. bo bez neta slabo widze siebie w tej konsoli bo najbardziej mnie interesuje granie multiplayerwe typu bf czy cod. czy przez wifi dobrze se laczy? i pytanie dalo by sie grac ja mam router 2 mb na 2 kompy i dziala na kompie jak 2 mb. jak bym podlaczyl xboxa to daloby sie grac?

i czym sie rozni 4gb z 250gb. wiem ze dyskiem ale jest jakas wieksza roznioca ze np na 4gb szybciej sie psuje czy cos?

sory za b;edy ale nie chce mi sie pisac polskich znakow. czekam na dobra odpowiedz i dzieki;p

jak cos to mam 15 lat wiec nie bierzcie mnie za jakies dziecko co 1 raz w zyciu widzi xboxa czy cos;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    nie, slimy się praktycznie nie psują :p

sam mam 2mb, nie laguje

4. pawciu13

pawciu13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Woomin
    Ja kupiłem 250 gb a jesli chodzi o wi-fi to nie ma problemu. internet masz w miare dobry nie powinno lagować.

5. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Bierz Slima 250 posłuży ci wiele lat o awaryjność się nie buj RROD to przeszłość.
    Jak masz dobrego neta to w połączeniu WI-FI nie będzie problemów.

6. Pawel29

Pawel29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bierz slima hehe a kolega cztytal ten artykuł?? PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX slimki mocno sie grzeja nawet do 80 stopni jak stare konole xenon wszystko bylo mierzone pirometrem za 300zl gdzie zaczynaja dostawac roda najlepsza jednak konsola jest jasper gdzie temperatura jest ok 55stopni na gpu sam mam slima i zgonilem ta temperature tylko po rgh majac dostep do wentylatorów wiec dla wiekszosci posiadaczow slim mowie ze na 80 procent te konsole dostana szybicej rroda niz wersja jasper jedyny bajer w tym calym to wi-fi ladny wyglad
    sa tak poprostu zrobione zeby wytrzymaly max ze 2 lata do wyjscia nastepnego xboxa dlatego gwarancja zostala zmiejszona na te konsole

7. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    UP!
    Weż ty się walnij w łeb to że ma większą temperaturę przy wylocie powietrza nie oznacza ,że jest awaryjny.
    Po 1 to autor tematu ma pytanie dotyczące wersji slim.
    Masz poczytaj dobrze ci to zrobi Xbox 360

8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    slim to slim trzeba mieć pecha żeby coś się popsuło w nim. każdemu zdażają się wadliwe modele nawet najlepszym

9. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  10. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podzespoły są tan skonstruowane żeby wytrzymywały nawet 90 stopni. Jeśli kupujesz dużo gier to kupuj 250gb, jeśli jest to np. 1 gra na miesiąc lepiej będzie kupić 4gb oraz dokupić dysk 60gb. Jest jeszcze jedna sprawa, jeśli konsola ma leżeć w jednym miejscu to bierz 250gb bo jej obudowa jest glossy - szybko łapie rysy i brud. Jeśli więc konsole będziesz przenosił to weź model 4gb - jest to obudowa Mate która nie łapie tak szybko rysek oraz zabrudzeń.

11. Spinn3r

Spinn3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam nie wiem jak jest z awaryjnością Slima, faktycznie trochę ciepło ma przy wentylatorze. Posiadam go już miesiąc, niedużo ale na razie jest w porządku. Jest to wersja 4GB, póki co używam również pendrive'a 16gb i jak na razie wystarcza. Jeżeli autor chce kupić jakieś gry na początek, polecam moją metodę ;p

PS. To mój pierwszy post na tym forum. Yaaay ^^

12. KiLuu

KiLuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki za wsyztskie rayd. wystarczy ze przeczytam ten watek i wiem co nieco o slimie i awaryjnosci i wgl o xboxie troche. dzieki naprawde. jak zwykle na tym forum pomoc jest na 1 miejscu nie co to inne fora. spróbuje kupic 250 gb i kupie mw2 na poczatk. ak bedzie dzialal net to bede bardzo szczesliwy i to jest na razie moje male marzenie;d

13. Pawel29

Pawel29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a te w dziale uszkodzone na allegro slimy z czerona dioda mowia za siebie dlatego uznalem za stosowne rgh w slimie i juz nie czuje goraca przy wolocie powietrza temperatura oscyluje w granicach 55 stopni jak w jasper

Wczytywanie...

Poleć forum