1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slime.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bluebot, Grudzień 20, 2011.

1. Bluebot

Bluebot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na dniach mam zamiar kupić konsolę Xbox 360 Slime + Kinect i z związki z tym mam do Was parę pytań.
    Jaką konsole kupić najlepiej? Tak, wiem, Jasper itp, ale z tego co się orientuję to każdy Slime go już posiada. Chciałbym się najbardziej dowiedzieć, jak miała by wyglądać konsola jeśli chciałbym ją przerobić? Musi być jakaś konkretna data produkcji? Jakiś specjalny napęd? Zależy mi na tym, aby przeróbka była tania, albo abym mógł ją sam zrobić(Fajnie by było, jakbym nie musiał się bawić z rozkręcanie konsoli..). Fajnie by było jakby ktoś mógł mi mniej więcej podać co trzeba zrobić, jakie softy trzeba mieć, co jest ważne itp. Z góry serdecznie dziękuję za porady ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nowych slimów nie przerobisz, każda przeróbka wymaga rozkręcenia a poza tym po co ci slim jak i tak chcesz przerabiać na twoim miejscu kupił bym zwykłego jaspera.
    btw. tego co się orientuje to w slimach są płyty główne valhalla a nie slim

4. Bluebot

Bluebot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, wielkie dzięki za info. Co do Jaspera, to różni się czymś konkretnym od Slima oprocz wyglądem i tym, że slim nie potrzebuje zasilania do kinecta?

5. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    oprócz wyglądu minimalnie większym poborem energii i jest trochę głośniejszy.

Wczytywanie...

Poleć forum