1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - Spalony napęd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez herospol, Listopad 5, 2012.

1. herospol

herospol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Posiadam Xbox'a - płyta głowna Xenon. Kupiłem go za przysłowiowe piwo ;) Teraz do rzeczy
    Xbox ma spalony napęd, nie wiem cobyło wcześniej na nim robione. Właściciel nie posiada klucza. I tu jest problem. Zakładac RGH nie warto - słyszałem że masa problemów, a założyć tylko po to żeby wyjąć klucz to troche za drogo. Jak zczytać klucz? Może ktoś sie podejmie wyjęcia klucza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Xbox 360 - Spalony napęd

Nie warto, kupuj konta z allegro z punktami za to gry. Wydobycie klucza z xenona, graniczy czesto z cudem.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Xbox 360 - Spalony napęd

Jaki napęd? Jak samsung to mogę się podjąć odzysku klucza.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. herospol

herospol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest to napęd samsung. Dexter, napisalem Ci PW to sie jakos dogadamy jakby co ;)

Wczytywanie...

Poleć forum