xbox 360..sprzedac?

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
mam pewien dylemat..
chciałbym zacząć grę na oryginałach i nie wiem czy nawrócić się na xboxa,czy zacząc przygodę z sony..
bo ps3 ma darmową grę przez internet.. i to mnie najbardziej ciągnie..
wiec doradzcie mi! sprzedac xboxa i kupic xboxa? czy sprzedac xboxa i kupic ps3?
 

Stifleer

Użytkownik
Użytkownik
To wolę xboxa, ps3 za niedługo też podobno ma być płatne, bo udostępnianie serwerów milionom ludzi kosztuje. Rób jak chcesz, ale radzę grać xbox na oryginałach.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
w sumie masz rację.. czekam na dalsze informacje
 

baqubak

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co mi wiadomo niby ps3 ma darmowego neta (wbudowane Wifi) ale podobno czasami są problemy z łączeniem się do gry z innymi graczami i w porównaniu do Xbox Live kiepsko wypada
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
PSN ma być za niedługo płatne
więć PSN vs XBL wygrywa XBL;)) bo nie ma problemow z łączenie sie ze serwaerami itp itd
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
PS3 ma miec platne tylko dodatkowe uslugi ktore wejda to PSN.
Multi nie bedzie platny.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
no to jak..
doradzcie mi!

sprzedac xboxa i kupic xboxa?
czy sprzedac xboxa i kupic ps3?
 

bgszef

Banned
Granie nie bedzie platne na PSN. Na Twoim miejscu bym zostawil sobie ixa gral na piratach, a w miedzyczasie zbieral na ps3 ;P
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
sprzedaj Xa i kup Xa
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Mój kolega ma ps3, i dwóch x'a, poszłem do niego na to ps3 zagrać sobie w gta iv przez neta, wrażenia ? Po pierwsze, wczytywanie pierwsze z blu raya trwało chyba 2 razy dłużej niż u nas na dysku,(u nich było obowiązkowe zainstalowanie na dysku, ale tylko 2gb danych, reszta z płytki), no dobra, wczytało się choć już byłem lekko zdziwiony :p szukanie serwera trwało mniej więcej tyle co u nas, ale to co zobaczyłem w grze, zagięło mnie poprostu, kolega ma internet 4mb, do siebie na pc'tach mamy pingi po 30 ms a na ps3 ma takie lagi że masakra, ludzie sie teleportują, nie sposób kogoś ustrzelić (połączony przez wi-fi, 2m od routera). Może i PSN jest płatny, ale ja podziękuje ^^
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
XBL zjada PSN pod względem społeczności. Tyle.
 

Mr. Gługi

Świeżak
Świeżak
Mój kolega ma ps3, i dwóch x'a, poszłem do niego na to ps3 zagrać sobie w gta iv przez neta, wrażenia ? Po pierwsze, wczytywanie pierwsze z blu raya trwało chyba 2 razy dłużej niż u nas na dysku,(u nich było obowiązkowe zainstalowanie na dysku, ale tylko 2gb danych, reszta z płytki), no dobra, wczytało się choć już byłem lekko zdziwiony :p szukanie serwera trwało mniej więcej tyle co u nas, ale to co zobaczyłem w grze, zagięło mnie poprostu, kolega ma internet 4mb, do siebie na pc'tach mamy pingi po 30 ms a na ps3 ma takie lagi że masakra, ludzie sie teleportują, nie sposób kogoś ustrzelić (połączony przez wi-fi, 2m od routera). Może i PSN jest płatny, ale ja podziękuje ^^
Chyba miałeś na myśli darmowy :)
Co do wyboru. Sam miałem taki dylemat. Jednak polecam Xbox'a. W moim przypadku zadecydowały Gears'y, Halo i Alan Wake. Teraz mam zamiar kupić swojego trzeciego Xbox'a. Nie twierdzę, że PS3 jest złe, broń Boże. Po prostu preferuję M$. Poza tym moi znajomi mają X'a, a jak wiadomo razem raźniej :)
 

Splaree

Użytkownik
Użytkownik
Ja również polecam Xboxa - ja właśnie tak zrobiłem sprzedałem Xboxa i zamierzam kupić nowego w czerwcu by "grać na oryginałach" :)
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Xbox Live > PSN - to powinien każdy najbardziej nawet zagorzały fan PS3 przyznać.

A teraz tak:

Uncharted czy Gears of War?
Heavy Rain czy Alan Wake?
Gran Turismo czy Forza?
Killzone czy Halo?

Nie wiem jakie są jeszcze dobre exclusive na PS3. Aha, no tak - God of War. Ale Xbox ma jeszcze w sumie w pewnym sensie Mass Effecta (w pewnym sensie, bo jest na PC dostępny) i chociażby Fable.
Naprawdę kup konsolę pod z góry upatrzone gry, to najbardziej rozsądny wybór. 10 osób ci napisze, że X360>PS3, a 15 że PS3>X360 i kupisz wtedy PS3? Graj w to co lubisz i tyle.
 

Remaniac

Banned
Użytkownik
jak powiedział trayman, to jest rzecz gustu.
Ja osobiście wolę xboxa (fanboyem nie jestem, broń boże) PS3 także bardzo mi się podoba, jego gry. Dla tego zbieram kasę na ps3, przekonam się przy czym spędzę więcej czasu :>

Kupuj chłopaku to co cię jara, a nie to co ci powie społeczeństwo.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli szukasz nowych doznań , to raczej PS3. Jeśli nie potrzebujesz niczego nowego to nadal Xbox.

Co do tekstów typu XBL > PSN

BZDURA

I to że będzie płatne , i to , że nie łączy.
Mało to ma wspólnego z prawdą.
W sumie dopiero na PS3 poznałem co to tak na prawdę jest gra online. Teraz to chleb powszedni , w dodatku darmowy.

Osobiście od grudnia 2009 nie miałem większych problemów z siecią.

W niektórych grach zdarza się , że spotkam oszusta , który aby wygrać zrobi wszystko , w tym między innymi bawi się w kombinacje z połączeniem internetowym (lag switch) (mao), co owocuje tym , ze się teleportuje , bądź zabija ludzi w respawn pointach itp. Jak na razie spotkałem się z takim czymś w jednej grze - metal gear online.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z oferowanych usług i nie wiem czego można jeszcze żądać od PSN.

Tyle ode mnie po dłuższym ograniu obydwu platform.
 

euma

Banned
Tylko xbox do grania w sieci, pisze to dlatego gdyż posiadam obie te konsole i sam z własnego doświadczenia to wiem. Wystarczy porównać MW2 na obu konsolach, oczywiście w trybie multiplayer wtedy człowiek się na własnej skórze przekona jak ta kwestia wygląda, a to że live jest płatny to kwestia drugorzędna (gdyby rozdawali w zimie krótkie spodnie za darmo a za długie musiałbyś płacić to chodziłbyś w długich spodniach czy w krótkich?).Pozdrawiam!
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Tylko xbox do grania w sieci, pisze to dlatego gdyż posiadam obie te konsole i sam z własnego doświadczenia to wiem. Wystarczy porównać MW2 na obu konsolach, oczywiście w trybie multiplayer wtedy człowiek się na własnej skórze przekona jak ta kwestia wygląda, a to że live jest płatny to kwestia drugorzędna (gdyby rozdawali w zimie krótkie spodnie za darmo a za długie musiałbyś płacić to chodziłbyś w długich spodniach czy w krótkich?).Pozdrawiam!
I co to za takie różnice kolosalne , które przeważają nad wyborem XBL a nie PSN?

Trzeba również wspomnieć , że PSN i XBL to systemy monitorujące , pośredniki między naszą konsolą a serwerami gry. Logicznie myśląc , nasuwa się pytanie - jaki wpływ może mieć pośrednik monitorujący nasze poczynania w sieci na jakość rozgrywki oferowaną przez osoby trzecie?

No właśnie , odpowiedzmy sobie na to pytanie i będzie wiadome , że porównując XBL i PSN możemy porównywać jedynie Marketplace i Playstation Store. I oczywiście usługi takie jak voice chat itp.

Opowieści o lagach itp odstawcie na bok , na każdej platformie , w każdej grze możemy spotkać się z lagami
- ostatnio grając w Halo ODST na co-op'ie miałem okropnego laga , mimo iż grałem tylko z jedną osobą. Rozgrywka wyglądała tak , jakby gra działała w 5fps'ach.
- w FM3 samochody nie jeździły po trasie , tylko teleportowały się z miejsca na miejsce , niektóre nawet latały jakieś 20m nad trasą
- w MGS4 ludzie teleportowali się z miejsca na miejsce , nie mogłem nikogo trafić , oni natomiast zabijali mnie nawet gdy się odradzałem w resp.

Wymienić można jeszcze wiele przykładów i wcale nie tylko na jedną platformę.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W Ps3 masz darmowego multi ale jest on straszny żeby pograć dobrze potrzebujesz neta dobrego 1mb nie starczy a w xboxie masz płatny ale nie masz problemów przy połączeniu na necie 1 mb a nawet mniejszym spokojnie sobie pograsz no i jak to mówią co płatne to lepsze zawsze tak jest porównaj sobie Word of warcraft z jakąś inną grą wow wygrywa a dlatego że ma kasę na modernizacje a ma ją z abonamentu dlatego sprzedaj xboxa i kup xboxa
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Aż tak cię boli to , że płacisz za coś , co konkurencja ma za darmo? Wypowiadasz się o czymś z czym nie miałeś styczności , wypisujesz jakieś bajki.

Szkoda mi ciebie , podtrzymam cie na duchu - XBL jest lepsze , płacisz za nie pieniądze , a białe jest czarne.

---------

Zero argumentacji , autorowi tematu polecam udać się z tym pytaniem na inne forum , gdzie otrzyma więcej sensownych odpowiedzi na poziomie. Polecam GameOnly.pl (forum multiplatformowe , jest nawet temat system wars , gdzie można wymienić się ciekawymi argumentami z ciekawymi ludźmi :D)

Pozdr
 

Do góry Bottom