1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Streaming Wmp11 Xp SP3

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez JackBauer24, Luty 28, 2009.

1. JackBauer24

JackBauer24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wstępie chce ze przeszukiwałem fora na ten temat ale nie znalazłem odpowiedzi.
    Chce uruchomić streaming na xboxie 360.
    Xbox łączy się z komputerem za pomocą kabla skrosowanego.
    Korzystając z poradnika udało mi się połączyć z sukcesem z xbox live.
    Moje ustawienie w komputerze to.

Adres IP: 192.168.0.1
    * Maska podsieci: 255.255.255.0
    * Brama domyślna: 192.168.0.1
    * Preferowany serwer DNS: 194.204.152.34
    * Alternatywny DNS: 217.98.63.164

po stronie xboxa

ustawienia podstawowe

IP Address: 192.168.0.2
    * Sunet Mask: 255.255.255.0
    * Gateway: 192.168.0.1
    * Primary DNS Server: 194.204.152.34
    * Secondary DNS Server: 217.98.63.164

Po wejściu do xboxa wybieram windows media center próbuje się połączyć dostaje 8 cyfrowy kod parowania.

W windows xp w wmp 11 wchodzę w biblioteka i udostępnianie multimediów zaznaczam pozycje udostępnij i nic się nie dzieje.
    W czasie testów połączenia xbox-komputer dostaje informacje brak komputerów na liście
    Po stronie komputera zatrzymałem kasperskiego jako firewall i firewalla windowsa
    Nie wiem co zrobić czy robię coś źle nie w tej kolejności

2. Lotnik421 Xbox One

3. zenon

zenon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

nie bedzie ci dzialac bo w xp NIE MA MEDIA CENTER.
    media center jest tylko i wylacznie w vista home premium,vista ultimate i windows xp mce (media center edition).

po udostepnieniu mediow w wmp11 mozesz xboxem je odwtarzac ale poprzez biblioteke muzyki w menu "Moja konsola xbox" a nie poprzez polaczenie media center.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ale tak czy owak powinno mu znalezc xboxa na liscie sprzetow udostepnionych.???

5. zenon

zenon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja go zrozumialem,ze wypala w xboxie zakladke mediacenter i mu nic nie pokazuje (nie moze nic pokazac bo xp nie ma media center).

6. JackBauer24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Własnie zmierzam do 2 pytan
    Czy wmp 11 moze znaleśc xboxa i udostępnic mu zasoby komputera jeżeli tak do dlaczego czy probie udostępnienia zasobow nie mam x na liście

i własnie drugie pytanie czy xbox nie powinien widzieć mojego komputra i czy jest to zwiaznae z pierwszym pytaniem czyli do poki nie udostępnie plikow na komputerze to xbox nie będziego widział komputera

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jak ci na kopmie w WMP11 nie znajdzie xboxsa to i xbox nie zobaczy pceta (chyba a na pewno nie bedziesz widział zadnych plikow)

8. Skuska

Skuska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Toruń
    Jeżeli WMP11 nie widzi xboxa, a jest wszystko połączone, to masz zły kabel sieciowy. Ja miałem kabel krosowy, który był sprawny, ale nie mogłem nim podłączyć xboxa z pc. Kupiłem inny 2 kabel i działa. Po prostu xbox jest wybredny:)

9. JackBauer24

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiazany narazie uzywam probramu orbi który takze udostepnia zasoby komputera o dziwno po jego uruchomieniu odrazu xbox znalzal pliki i wszystko codzi a wmp11 nadal nic bede probowal cos zrobic jeszcze jak beda wyniki dam znac

Wczytywanie...

Poleć forum