Xbox 360 Super Elite

Bonito17

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Kilka dni temu kupilem sobie Xbox`a 360 Super Elite 250GB Call of Duty Modern Warfare 2 i chcialbym sie dowiedziec co on ma w srodku i czym rozni sie od pozostalych pudelek? wiem ze mozna znalezc w necie ale raz pisza tak a raz tak i sam wkoncu nie wiem licze na was bo napewno sie na tym znacie.:rolleyes:
 

Acerek

Użytkownik
Użytkownik
Tylko większy disk i mw2,nic wiecej
 

Bonito17

Użytkownik
Użytkownik
a zasilacz i naped? cos tam jasper czy cos tam mialo byc?
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Zasilacz i naped to zalezy od daty produkcji konsoli im nowsza tym mniejszy zasilacz a o napedach wiem niewiele ale wydaje mi sie ze w tych najnowszych montowany jest lite-on a jesli sie myle to prosze mnie poprawic. A w srodku od innych pudelek z podobnej daty produkcji i ta sama plyta glowna to rozni sie kolorem obudowy(elite czarny arcade i premium biala) najwiekszym dyskiem i cod:mw2
 

Bonito17

Użytkownik
Użytkownik
a jak mam sprawdzic date produkcji to zaraz spawdze i wam napisze to wtedy mi powiedzie dokladnie od poszewki co posiada ok??
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
z tylu konsoli poszukaj tam beda pisac rozne dane i bodajze na samym koncu jest data produkcji
 

Bonito17

Użytkownik
Użytkownik
Data produkcji 2009-09-09
 

krygo

Użytkownik
Użytkownik
Czyli Jasper.
 

Bonito17

Użytkownik
Użytkownik
ok a moglbys napisac cos wiecej? naped jaki? i co to wogole znaczy jasper?
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
poczytaj forum bo wszystko jest. Nie zadawaj pytań na które jest już 100 odpowiedzi w innych tematach.
 

axe95

Użytkownik
Użytkownik
A poszukać w google możesz poszukać lub na forum, tyle razy było.
 

Do góry Bottom