1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Transfer Kit

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vesp, Grudzień 30, 2010.

1. Vesp

Vesp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chce zakupić ten kabel Kabel do transferu danych dysk xbox 360 20gb 120gb (1378936495) - Aukcje internetowe Allegro do wgrywania save-ów

Mam więc kilka pytań:

1. Czy to zadziała z dyskiem 60GB
    2. Czy wgrywanie w taki sposób save-ów jest bezpieczne i zezwolone ze strony Microsoftu ?
    3. Czy przez coś takiego mogę mieć problem z późniejszym oddaniem konsoli na gwarancję ?
    4. Mam uszkodzony profil. Czy mogę dzięki temu kablu przenieść savy na drugi profil ? bezpiecznie ? Czy lepiej usunąć uszkodzone konto ?

5.Czy jest możliwość wgrywania save-ów bez tego kabla np przez pendrive ?

GRAM OFFLINE (nie zależy mi na LIVE)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Dokładnie. Dla samego przeniesienia save'ów to szkoda kasy. Jeśli masz wersję dashboardu 9199 to masz możliwość wykorzystania dowolnego pendrive ( od 1GB) jako dysku do Xboxa , a co za tym idzie , również do przenoszenia save'ów.
    Przenoszenie save'ów między jedną , a drugą konsolą jest absolutnie LEGALNE , nic Ci nie grozi.
    A tutaj Xbox 360 NXE Dashboard Update 2.0.9199.0 With Avatars Download masz link do pobrania tej aktualizacji menu X360 , masz tam napisane jak ją zainstalować. Ten folder o nazwie $SystemUpdate , który otrzymasz po rozpakowaniu archiwum , wrzucasz na pendrive i wkładasz do Xboxa .

4. Vesp

Vesp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja chcę przenieś save na nowy profil oraz zabrać je ze starego który jest uszkodzony da się tak w ogóle ?

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    http://xboxforum.pl/ogolne-f71/wgrywanie-savow-z-gier-53147.html

Robisz dokladnie to samo co tutaj, tylko musisz zgrac savy najpierw na PC.

Wczytywanie...

Poleć forum