1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 TV

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez KamilCR7, Październik 24, 2010.

1. KamilCR7

KamilCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Siemka.

Mam takie pytanie czy ten Telewizor LG 42PQ1000 - porównanie cen w sklepach internetowych tv będzie dobry do xbox 360 slim ? Z góry dzięki z odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Mam identyczny ;) Gram na HDMI2 i jest wszystko w porzadku. Polecam Ci go!!! W dashu ustaw sobie najwieksza rozdzielczosc i zaczynaj gre, bedzie naprawde dobrze.

4. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  5. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
  6. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Pierwszy link, nie polecam. TV ma 42" i ma tylko hd ready... jest taka zasada w hd, że jeżeli planujesz powyżej 32" kupić, to tylko full hd. Warto poczytać na specjalistycznych forach.

7. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    no to przecież ja dałem 37 " Full HD , i z dynamicznym podświetleniem tła Ambilight Spectra 2. Sam mam taki w filmy w 1080 p to bajka.;)

8. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Miszczu, autor tematu podał tv za ok 2tys ty podałeś za 3 tys. mała róznica, prawda? Ja mam sharpa za ponad 4 tys i tez jestem zadowolony, lecz z oczywistych wzgledów nie polece go koledze KamilCR7

W tej klasie cenowej jeżeli chcemy taka wielkość to podany przeze mnie panas będzie najlepszym wyborem.

Wczytywanie...

Poleć forum