1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Uchwyt Stander Kinect jest naprawdę przydatne?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fresypx, Marzec 15, 2012.

1. fresypx

fresypx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Posiadam Xbox 360 Kinect. Mówi się, że Kinect Sensor telewizor Góra jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich graczy, którzy mają telewizor zamontowany na ścianie.
    naprawdę?
    Znalazłem ten: Wymoderowano
    "utrzymuje twój Sensor Kinect bezpieczny, lekki i oszczędność miejsca, z nowymi projektami, i bardzo tanie"
    każdy dobry pomysł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ja nie mam na scianie tv ale mam ten uchwyt i jestem bardzo zadowolony

4. samir

samir Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wyszków
    Jeśli nic Ci nie przeszkadza, aby zamontować uchwyt na TV, to śmiało zainwestuje w ten gadżet. Ja niestety mam szafkę tuż nad telewizorem i musiałem sobie to odpuścić. Kinecta mam postawionego na półce pod TV, która wcześniej służyła mi pod głośnik centralny.

5. derr

derr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam na półce przynajmniej jest stabilnie, po co płacić za jakieś dodatkowe gadżety

Wczytywanie...

Poleć forum