1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 USB Storage Explorer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mlekogooner, Wrzesień 15, 2011.

1. mlekogooner

mlekogooner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Gdzies na jakims forum znalazlem tutorial jak nagrac demo gry na pendrive i odpalic je na konsoli. Problem zaczyna sie już na poczatku, poniewaz gdy sciagam program Xbox 360 USB Storage Explorer z roznych zrodel, rozne wersje to wyskakuje mi komunikat: "Aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakonczyć aplikacje". No oczywiście kliknąłem ok i sie wylaczylo. Nie moge wlaczyc programu. W czym moze tkwic problem? Od razu mowie ze mam windowsa XP

sciagalem program m.in. z tego zrodla:
    Xbox 360 USB Storage Explorer (Xplorer) - Xtaf v44 (New)

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    zainstaluj net framework

Wczytywanie...