1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 VS PS3 ost. starcie wg forumowiczów. :)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez crash5, Marzec 29, 2011.

1. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co lepsze i co przemawia ostatecznie za zakupem XBOX 360 wg Was koledzy???

Moim zdaniem wszystko podobnie.
    Minus --> Brak BLU-RAY
    + --> Lepszy ONLINE

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tych tematów już było od gromu typu:
    Co kupić PS3 czy X360..
    Co lepsze PS3 czy X360..

I ze względu na to iż to forum jest o tematyce X360 więcej osób polecało X360.. Później miłośnicy tej konsoli podnosili głos i drugie..

Musisz popatrzeć jaki repertuar gier tobie bardziej odpowiada, ten z X360 czy z PS3. I jak się zdecydujesz to taką konsolę wybrać.

4. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Plusy PS3 to granie z HDD (CFW), Blu-Ray, obsługa *.mkv. Singstar z PL piosenkami, na XBOX'ie nie ma Lips w PL.

Plusy XBOX'a to dużo lepsza grafika w większości gier (np. Black Ops na PS3 to porażka), Kinect, bo Move to również porażka, Live dużo lepsze od PSN.

5. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zaraz zacznie się tu kłutnia. Temat do bani. Zapytaj wegana, czy lepiej być weganem, czy mięsożercom.

6. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Dokładnie, bez sensu ten temat.

7. mjetek

mjetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kłutnia - i wszystko jasne ;D
    Trzeba zacząć od tego, że xbox 360 jest tańszy. Ja za xboxa slim 250gb+alan wake+forza+drugi pad+przewód hdmi+tekken 6+ufc2k10+6k ms pointsow zapłaciłem równowartość Ps3 320gb z Killzone 2 w MM (xboxa też kupowałem w MM, resztę gdzie indziej). Dalej jest różnica w padach, płatne/darmowe multi, exy itp itd. Ja kupiłem xboxa i nie żałuję i podejrzewam, że jakbym kupił ps3 to też bym nie żałował. Ani MS ani Sony nie może "odpuścić" i w perfidny sposób olać klientów, bo przy takiej konkurencji można szybko stracić klientów.

8. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam x360 + kinect ale ps3 też bym nie pogardził. Ogólnie za ps3 teraz przemawia o wiele lepszy HOME BREW i ciekawe exy darmowy online. Chociaż Alan Weake i Gearsy ... Najlepiej było by mieć i to i to . Ogólnie wg mnie nie można powiedzieć co jest lepsze. Na obydwu konsolach można porządnie pograć w fajne tytuły. Wybór zależy od preferencji gracza - tyle. Pytanie równie dobrze może brzmieć które lepsze - szatynki czy blondynki. ;)

9. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla mnie to obie konsole stoją na tym samym poziomie. Czasami marzy mi sie ze jest jedna konsola , i moge sobie pograc w alan wake i heavy rain na jednym sprzęcie bez koniecznosci kupowania drugiego...gdyby tak było konsola mialaby taką bibloteke gier ze najlepszy Pc mogłby sie schowac ze swoimi grami :)

( kiedys tak miało byc, pamietam jeszcze jak HALO było zapowiadane na ps2 :)

10. Kraczo

Kraczo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja jesli bym mial kase to ps3 bym wybrał raczej bo na xboxa przerabiam sobie a na ps musze placic w #uj za gry. Xbox ma kinecta, ps3 ma porazkowe move ktore nadaje sie do smieci,

11. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mialem Ps 3 i xboxa (teraz mam tylko x360), stwierdzam ze obie konsole sa wypasne, czego nie lubie w xboxie to ze multi jest platny.

Wczytywanie...

Poleć forum