1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 vs PS3.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nUneKKK, Styczeń 1, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nUneKKK

nUneKKK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.:D
    Więc chce zakupić konsole ale nie wiem czy będzie to xbox 360 czy ps3.
    Co wy o tym sądzicie ? wolał bym xboxa, lecz tu trzeba płacić za grę multiplayer a na ps3 jest za darmo.:(
    Jak uważacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nUneKKK

nUneKKK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko problem w tym że jak ja kupuje konsole to biore ją na raty więc nie będe mieć kasy na płacenie za multi.

4. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A na gry będziesz miał?? Masz miesiąc za darmo,a potem dokupisz,rób jak chcesz,zresztą taki temat już był,i to nie jeden.

5. piczkumater

piczkumater Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem ps3 jest tylko lepsze pod względem że posiada odtwarzacz Blu-Ray

Xbox live lepszy bo płatny a wiadomo co płatne to ....:cool:

6. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Uważasz,że wydac raz na rok 130 zł za usługe xbox live to dużo?

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Weź chłopie lepiej PS3 jeśli cenisz sobie ekskluzywy , w tej kwestii maszynka Sony wygrywa w 2011 .
    Jeśli kupujesz konsolę tylko do grania to kieruj się grami w jakie zagrasz na danej platformie.
    Ja mimo wszystko jestem za X360 , ale dlatego że kupowałem konsolę tylko i wyłącznie aby na niej grać ( i do tego Xboks jest według mnie lepszy).
    Jednak PlayStation 3 ma aż 10 tytułów na wyłączność , aby zagrozić Gears of War 3 i Forza 4...i może mu się udać;)

8. AvePasy

AvePasy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Google nie boli, sorry, ale wszedzie jest miliony tematow i odpowiedzi na ta "wojne" konsol. A wyniki zaleza raczej od czlowieka. Co kto lubi. To jest forum Xbox'a 90% uzytwkonikow go pochwali, na forum PS3 wiekszosc ludzi bedzie wolalo PS3. Wybor jest trudny.

9. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Wybrałeś najlepsze miejsce aby zapytać się jaką konsolę wybrać :)

Ja kupiłem xbox-a bo był tańszy ;) jak chcę zagrać na multi to kupuję 48h kod na allegro :) osobiście polecam Ci xboxa :)

10. beFamousx

beFamousx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków (;
    ja tez wziąłem xbox'a ze wzgledu na cene i na live.
    moim zdaniem opłaca sie zapłacić te 130zł na rok.

11. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Otoz to.Tutaj wiekszosc fanboyow bedzie negowac ps3 i wychwalac xboxa... najlepiej samemu wybrac, poszukac i wyciagnac odpowiednie wnioski.

12. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wejdź na YouTube, wpisz frazę "xbox 360 vs ps3" i tych filmików masz od zar****nia, po za tym ten temat na 100% był poruszany na forum

13. funy

funy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak masz siano na gry to kupuj ps3

14. nUneKKK

nUneKKK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ci co piszecie że google nie boli itp to dziękuje za super odpowiedź, forum jest od tego żeby porozmawiać z innymi, o coś zapytać, spytać o zdanie innych, jak ci nie pasuje to wyłącz komputer i idź spać... A tym którzy mi odpowiedzieli bardzo dziękuje :) A co do tego czy na gry będę mieć, tak będę mieć i konsole będę brać na raty z nowym telewizorem i sporą ilością gier, więc nie będę szybko musiał nic dokupywać. No nie wiem już co robić, i mam takie pytanie chyba nic nie słychać co do nowego xa? bo gdybym kupił xa i za 2msc wyszedł bym 2 to by nie było za fajnie.A i co do gierek na obu platformach to sprawa ma się tak że mi i te i te sie podobają, szczerze mówiąc nie robi mi różnicy czy zagram w Forze 3 czy w GT5, Głównie zależy mi na multi Battlefield Bad Company 2 :) Jeszcze mam takie pytanie, bo wiem że zarówno PS3 jak i xboxa 360 mogę połączyć do internetu za pomocą kabelka ethernet lecz mam internet iplus, i z tąd moje pytanie czy będe mieć lagi przy pingu ok. 150? na pc nie mam żadnych, absolutnie żadnych lagów, czy na konsoli będzie tak samo?

15. Kris304

Kris304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    <NSW>
    Ja ci powiem tak: jeśli chcesz kupić konsole przyszłościową kup ps3. ps3 jest lepsze od x'a bo ma Blu-Ray, dużo większą moc, jednak twórcy gier nie potrafią w pełni wykorzystać tej mocy. Z kolei xbox ma fajniejsze gry, tytuły których nie ma na ps3: Gears of war, Forza. Polecam ci xboxa ponieważ jest tańszy i ma fajne gry. Jedynym monusem jest płacenie za gre w sieci. Sorki za Off-Topic ale wie ktoś może na kiedy dokładnie jest zapowiedziana premiera Gears Of War 3?

16. piczkumater

piczkumater Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nowy xbox będzie (myśle) że za 2-3 lata.Więc opłaca się kupić konsolę.

@Kris 8 kwietnia 2011 jeśli się nic nie zmieni

17. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jeśli wyjdzie nowy to najprędzej za 2 lata. Zresztą jak Microsoft wypuści to i Sony nie będzie czekać.

18. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Twoj sarkazm byl zbedny "kolego", byly juz takie tematy na tym forum i uwazam, ze nie sensu powielac i pomagac leniom...

19. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Bodajże 8 Listopad 2011.

20. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    ja przed zakupem porównywałem u kolegów pod względem gier, grafiki na danych grach i padów i wyszło na x360 czego nie żałuje a multi na rok to raptem 10 zł miesięcznie wychodzi co raczej każdego stać a naprawdę warto

21. nUneKKK

nUneKKK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeżeli za 2 lata to na pewno bym kupił po x360 :)Jeszcze mam takie pytanie, bo wiem że zarówno PS3 jak i xboxa 360 mogę połączyć do internetu za pomocą kabelka ethernet lecz mam internet iplus, i z tąd moje pytanie czy będe mieć lagi przy pingu ok. 150? na pc nie mam żadnych, absolutnie żadnych lagów, czy na konsoli będzie tak samo?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum