1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 w drodze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JakubPacek, Maj 21, 2013.

1. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam jak w temacie. Zamówiłem konsole z allegro ale bardzo się martwię że konsole szlag trafi ponieważ Pan pisał mi że to falcon a mam wrażenie jednak że to zephyr. Konsola dziś została wysłana ale no rozmyśliłem sie. Co mogę w tym przypadku zrobić ? Daje link do tej konsoli abyście sami przeanalizowali co to za model :
    Xbox360 20gb+2pady+Gra/ Kościerzyna (3235905481) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. prosił bym o jak najszybsze odpowiedzenie bo jutro możliwe że bedzie kurier z paczką. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    To jest xenon, czyli p[ierwsza wersja konsoli. Pozbądź się tego bądz nie odbieraj paczki.. :)

4. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ale czy jak nie odbiore paczki to wystawi mi negatywny ?

5. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wolisz negatywa czy utopienie kasy?

6. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    no wole negatyw szczerze mówiąc . Dziekuje za szybkie odpowiedzi. Dobrze ze sumienie mnie jakoś ruszyło i tu dowiedziałem się wszystkiego. Napisałem panu na gg że nie odbiore paczki ponieważ napisał że jest to falcon a okazalo sie ze starsza wersja czyli można powiedzieć ze oszukał mnie

7. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Dogadaj się znim, może jak pokryjesz wysyłke to skończy się na neutralu, winni jesteście oboje. On Ci wcisnał kit, choć nie wykluczone że sam nie wiedział co ma, ale "widziały gały co brały" :)

8. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
  9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie jest to xenon tylko opus, czyli w zasadzie to samo co falcon tylko bez płyty głównej, nie mniej sprzedawca cię okłamał więc masz prawo nie przyjąć paczkę. Co do slima to go możesz brać w ciemno każdy będzie działał długo.

10. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No sprzedawca wystawił mi komentarz negatywny. Powiedziałem że oszukał mnie. to Mnie wyśmiał. Zamówiłem w ciemno slimke za 460 zl razem z kosztem przesyłki :)

11. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Negatyw Ci się należał więc...
    Następnym razem pomyśl i przed kupnem przeczytaj dokładnie opis aukcji. Jeżeli czegoś nie wiesz lub nie jesteś pewien to pytaj co i jak zanim dokonasz zakupu.

12. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No raczej wątpię w to że mi się należy. Pytałem sprzedawce z 3 razy czy to na pewno Falcon. On odpowiadał że tak. Więc chyba raczej to nie wynik mojej niekompetencji tylko sprzedającego ?

13. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na aukcji masz zdjęcia. Widać wyraźnie jaka to konsola z jaką płytą główną. Nie wiem co Ci sprzedawca powiedział więc w to nie wnikam.
    Poza tym widziałeś falcona bez hdmi ?

14. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Naciągnął Cię i tyle. Następnym razem przed zakupem lepiej poradź się na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum