1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 - W opisie szczegóły

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Qidin, Kwiecień 14, 2010.

1. Qidin

Qidin XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich serdecznie. Po drobnej przerwie nastał czas na zakup x360. Poniżej podaje jakie powinien spełniać wymagania:

1. X360 w wersji Jasper Premium/Elite
    2. 2xPady bezprzewodowe
    3. Cały osprzęt dodawany do konsoli wliczając w to dysk twardy
    4. Przeróbkę LT NIE MUSI BYĆ ale dobrze widziana.

Ogólnie na ten cel będę miał przeznaczoną odpowiednią pule pieniędzy. Szukam uczciwych sprzedających. Preferuje odbiór osobisty najlepiej z terenów Podkarpacia (Jarosław, Kielce, Jasło, Rzeszów). Oczekuje tylko na poważne propozycje. Nie jest to oferta chcę kupić coś za 400 zł. Moja propozycja cenowa będzie stosowna do tego co będzie zawierał zestaw.

Finalizacja miała by miejsce za pośrednictwem allegro. W przypadku wysyłki tylko KURIER! Żadna poczta polska. Zakup planuje na ostatni tydzień kwietnia więc macie trochę czasu aby przedstawić swoje propozycje.

Pozdrawiam serdecznie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kreecik

Kreecik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    xbox 360 premium ban 2 bezprzewodowe pady kabel do monitora kable do tv 2 oryginalne gry Qake 4 Army of two + gratisy :) pudełko papiery

4. Qidin

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Proszę o podawanie bardziej szczegółowych informacji: STAN, wersja, data produkcji, jaki dysk twardy.

Pozdrawiam

5. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    WITAM!
    ZESTAW:
    ARCADE JASPER 24/06/2009 z IX LT
    - DYSK 120GB oryginalny
    -2pady, jeden niemal nieużywany(1biały, 1 czarny)
    -kabel VGA
    -KABEL HDMI
    -KABEL do TV + przejściówka SCART/EURO
    -ZASILACZ
    -pudełko
    -papierki typu instrukcje itp.
    (kupiona na allegro, dają tam gwarancję 6 miesięcy na przerobione konsole) ZOSTAŁA KUPIONA ok 3 miesiąca temu, ostatnie 0,5miesiąca stoi nieuzywana

Wszystko w stanie idealnym.

kontakt na gg: 10383113

6. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Quidin napisz do mnie na gg 12430940. Będę coś dla Ciebie miał.

7. Qidin

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Proszę o zamknięcie tego tematu. Zdecydowałem się na zakup nowej sztuki. Większość osób które do mnie pisały traktowały mnie jak debila i na silę chciały wcisnąć szmelc za bóg wie jaką cenę.

Wczytywanie...

Poleć forum