1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 w wersji halo 4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamilo941, Styczeń 31, 2013.

1. kamilo941

kamilo941 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zastanawiam się nad zakupem xboxa 360. Właśnie przeglądam allegro, trafiłem oto na taką aukcje: XBOX 360 320 GB HALO REACH 4 2x PAD + GRA + GWAR (2969753586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Za niecałe 1000zł można mieć konsole z 2 padami i grą. Miał ktoś doczynienia z tą wersją konsol?
    Proszę o poradę czy opłaca kupić właśnie konsole z tego linku: XBOX 360 320 GB HALO REACH 4 2x PAD + GRA + GWAR (2969753586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam458

adam458 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    chełmek
    Czyli sprzedawca kupił tanio limitowane wersje z defektem i próbuje wcisnąć za wygórowaną cene :) dobre

4. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    nom napewno kupił po taniej cenie widać że ta obudowa musi być "delikatna" ale co tam obudowa ważne że moc tam siedzi :) te pękniecie jakby miało tam być oryginalnie :)

5. kamilo941

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli opłaca się wziąć? Będzie to mój pierwszy x więc mało się orientuję. Proszę o pomoc :)

UP
    Dodam również, że na konsolę chcę przeznaczyć ok 1000zł (nie zależy mi an kincect) jeśli macie polecane aukcje lub sprzedawców proszę napisać.
    Pozdrawiam!

KONSOLA XBOX 360 250 GB SLIM +3 GRY menago SZCZ-IN (2968860365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Znalazłem również taką konsole, z 3konretnymi grami za 900zł do tego kupić 1 pada za 100, myślę, że równiez się opłaca. Co sądzicie?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

6. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    teraz to już normalna cena - jeżeli xbox w tesco kosztuje 600 zł . Xboxy tanieją , chyba M$ chce wyprzedać ostatnie partie.

7. Wrona93

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    za 1100 wychaczysz wersje z kinectem :) lepiej dopłacic ta stówke lub dwie i mieć fajny zestaw.
    ps: nie bierz tej drugiej bo to jest Piano Black wersji tej już nie produkuja nie chodzi że jest zła ale obudowa strasznie sie rysuje palcuje sam mam taka i naprawde nikomu bym tego nie polecił kup sobie Slima ale MAT. Obudowa ładnie wygląda do miesiaca pózniej do słonca widać na niej wszystko.

8. kamilo941

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. Wrona93

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    jak Ci to nie przeszkadza i masz dysk 320gb taki zestaw chodzi w sklepie bez żadnej wady po 1199 nawet na forum jest reklama tej wersji X360:)

10. Łodzio

Łodzio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dla mnie możesz wziąć

Wczytywanie...

Poleć forum