1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 w wersji Premium . FULL ZESTAW !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mati_3, Maj 3, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mati_3

mati_3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . Do sprzedania mam Xboxa 360 w wersji premium . Konsola jest przerobiona , Nie jest zbanowana nigdy do neta nie podłączana . Jestem drugim właścicielem . Konsole użytkuje dosyć długo . Znudziła mi się szczerze mówiąc , chce sie przesiaść na ps3 :-0 . Chodź będzie mi jeszcze troszke brakować do kupna hehe . Cena za jaką chce oddać konsole to 400 zł . w której skład zestawu wchodzi :
    Konsola <stan wizualny i techniczny Idealny .
    Kabel composite <- dzięki nie mu podłaczysz konsole Do TV uzyskując HD
    Zasilacz
    Przejściówka Czinch - euro
    Karta pamięci 256 mb <2700 G osiągnięć ;D
    Zaślepka na HDD
    Pad <- stan idealny < prawie nowy + baterie Duracell
    Headset < idealny stan
    wszystkie instrukcje
    oryginalne pudło <-- wiadomo podstawa
    i około 10 gratisów najnowszych ;D każdy wie ock . :) .
    Wszystko jest oryginalne :D
    Fotki wyśle chętnym osobom tylko prosze pisać na email mateo1995@op.pl . Nr tel 794 227 317 .
    Oraz nr GG 12305243 .
    ps . nie przyjmuje zwrotów i negatywów . Oczywiście wszystko robione przez allegro . wysyłam też za pobraniem . moge nagrac film niedowiarkom że wszystko działa i jest Okej , nawet z gameplayów . . Pozdrawiam mati _ 3 .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum