1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 wasabi pomocy.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez silver1217, Styczeń 9, 2014.

1. silver1217

silver1217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam ,mam taki problem zamontowałem wasabi w xbox 360 slim i jest problem wydobyłem klucz wgrałem firmware od wasabi dash jest najnowszy ,i jak włanczam konsole w trybie normalnym nie na emulującym to pisze na okienku z płyta odczytywanie i nie otwiera szufladki napedu a powinno się zachowywać tak jak by nie miało emulatora ,gier iso w trybie emulacij też nie otwiera pokazuje ze jest gra wszystko ikonkie gry jak próbuje załaczyc grę to wraca do menu głównego.Prosze was o pomoc bo wiem ze jest tu dózo ekspertów.moje gg48405755

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Podstawowe pytanie jaki masz naped w konsoli bo jezeli liteon 16d6s lub hitachi to wassabi nie odczyta dvd key musisz wtedy wyciagnac dvd key po przez RGH i wrzucic do wassabi recznie

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

4. silver1217

silver1217 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam LiteOn'a 16D4S data produkcij konsoli 2011-06-02 :MFR Date konsola slim 360 z dyskiem 250 gb i kinektem

Edit:

ok problem już rozwiązany wasabi śmiga dzięki koledze z tego forum

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim, nast. razem polecą pkt. - #Jabar

5. tumispada

tumispada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupiłem x360 z już działającym wasabi kupiłem stacje dokującą i mam dysk zewnętrzny (usb dysk i stacja) pomoże ktoś co mam robić itp krok po kroku by gry odpalic ? dysk zewnetrzny formatować czy jak?

6. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Wrzucasz gry na dysk podłączasz pod wasabi i jeśli dobrze pamiętam gry wybiera się za pomocą odtwarzacza wideo(Wchodzisz w "filmy" z płyty).

7. tumispada

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  8. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
  9. tumispada

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No dobra a jeśli kupię dysk sata 2 lub 3 używany jakiś i ten dysk włoże do stacji dokującej z plikami grami itp i stacje kabelkiem sata do wasabi będzie działać?

10. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Pisałeś przecież że kupileś sprawne WASABI. A sprzedawca nie może podać, pokazać fotkę jaki on Esata adapter miał?

Nie każdą kieszeń można rozebrać, no Oryginalne dyski WD po rozebraniu mają elektronikę tak zrobioną że w środku nie ma płytki z Sata na USB, tylko na płytce elektroniki jest już Micro USb i np takiego dysku się nie zastosuje rozbierajac i wciskając do stacji dkokującej. Wiec pytanie jaką kieszeń lub dysk masz.

11. marjooo

marjooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    żaden adapter nie pomoże, stacja dokująca będzie dobra

12. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Tak tylko że on ma mieszeń na USB, którą wpina pod gniazdo USB z przodu w stacji dokującej zaś potem kablem Esata podłącza pod Wasabi, czy nie za dużo kontrolerów SATA na USB w dysku, a potem z USB na Esata?
    I po 2gie nie wiem czy te gniazdo USB przednie i czytniki nie współpracują tylko z gniazdem Mini USB z tyłu stacji, a górne gniazda na Dyski Sata, IDE tylko z wyjściem Esata?

Ja myslalem raczej o wyjęciu dysku z kieszeni USB i wpięciu go w górne gniazdo Sata, oczywiście pod warunkiem że sam dysk ma złącze SATA.

Wczytywanie...

Poleć forum