1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 - ważne pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qqq, Luty 15, 2010.

1. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam. Jestem nowy na forum i chcialbym sie dowiedziec paru rzeczy o konsoli. Zamierzam sie z kupnem Xboxa. Oczywiscie interesuje mnie tylko Nowa Konsola, Jasper ( rok produkcji jak najnowszy ). Raczej to bedzie Arcade lub Premium. Mam pare pytan.
    1. Czy w najnowszych Jaspera'ch jest naped Liteon ??
    2. Zamierzam przerobić konsole, lecz nie wiem, ktory firmware jest najlepszy - IExtreme 1.61 czy ten IExtreme jakis do gry przez siec. Nie zamierzam gry przez neta, wiec czy ten 1-wszy jest najlepszy? Czy instalowanie tego Ixtreme 1.61 przechodzisz bez rezkrecania konsoli i zrywania plomb? Czy tylko sie go wgrywa? Oczywiscie przerobke oddam fachowcom ale chcialbym wiedziec czy przy przerobce zerwa mi plombe i rozkrecą kosnole i "papa" gwarancja.
    3. Czy przy przerobce IExtreme 1.61 musze wgrywac do gier jakis patch? Czy jest to konieczne? Czy jest mozliwosc ze niektore gry wstawione w necie maja juz wgrany ten patch i nic nie trzeba "majstrowac", wystarczy tylko nagrac i grac?
    4. Czy konieczne jest aktualizowanie dashboard'u ?

Bardzo prosze o odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. buruniaPL

buruniaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Puławy
    1.Tak
    2.Jak nie będziesz grał po sieci to IExtrem 1.61NS będzie najlepszy, tak będzie trzeba rozkręcić konsole ale niektórzy umieją tak rozkręcić żeby nie naruszyć plomb
    3.Nie trzeba niczego wgrywać 1.61NS obsługuje wszystkie wawe
    4.jak włożysz nową grę to ixbox będzie cie pytał o aktualizacje

4. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    1. Tak
    2. Wgraj sobie 1.61 NS. Rozkręcenie jest konieczne, ale jeżeli zrobi to fachowiec to nie uszkodzi plomb.
    3. Jeżeli wgrasz 1.61 NS to nic nie musisz wgrywać.
    4. Czasami ale to z pena można wgrać

5. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    1. W najnowszych Jaspera'ch występuje napęd liteon.
    2. Ixtreme 1.61 wystarczy jeśli nie chcesz konsoli podłączyc do neta. Muszą zerwac plomby i rozkręcic konsole.
    3 Trzeba zmieniac wave, mi się zdaje ze wystarczy nagrac i grac
    4. Jesli chcesz nowy wygląd menu i avatar to mozesz wgrac.

6. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Rozumiem Czy najlepszy jak na razie jest 1.61NS (no stealch patch).
    Bardzo dziekuje za odpowiedz. Dowiedzialem sie wszystkiego. :)

Wczytywanie...

Poleć forum