1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 - widzi dema z DVD a wgran na skonfigurowanego pendriva nie /jako uszkodzone

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Butcher696, Lipiec 15, 2014.

1. Butcher696

Butcher696 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jestem posiadaczem xbox 360 arcade jasper 2009 (Bez dysku)od kilku dni,poza paroma grami co mam chciałem przetestować dema - więc wpierw wypalałem na DVD-RW dema. Ale z racji że zakupiłem GTA V kupiłem sobie pendriva goodram 16Gb (Spełnia zalecenia według konsoli) , ale normalnie GTA się zainstalowało i np GTA 4 ,demka w pełni z DVD działają pobieram je z neta ręcznie ,ale myślałem mam pendriva wgram sobie na niego ale tu jest dziwnie - wgrywałem 2 programami USBXTAF oraz v44 oraz Party Buffalo Xbox 360 Drive Explorer 2.0.1.0 i wszystko ładnie tak samo zgodnie z instukjcią z forum jak się dema wgrywa z tym że na pena trzeba w DATA folder ,wpinam potem do xbox 360 pendriva i o dziwo to co było nadal jest ,a dema (Te same testowałem co na DVD co do joty) albo np widzi 1 z np 6 i po odpaleniu nic ,albo widzi nic a w konsoli w menadżerze na pendrivie w sekci gry/dema jako uszkodzone z żółtym pytajnikiem .

Ale te same dema na DVD każde dziala ok (Według strony demka są drm free oraz na każdy region )

W necie znalazłem podobne tematy lecz bez odpowiedzi

Konsola jest nie przerobiona ,najnowszy dash wgrałem z usb (Nie podłączam jej do neta bo nie widzę sensu jako nie grywam nigdzie w gry online)

Konsolka jest z Wielkiej brytani szwagier zakupił pograł i w idealnym stanie mi ją sprzedał po roku )

Konsola : xbox 360 arcade Jasper 2009 bez dysku ,nie przerobiona

Za pomoc z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Butcher696

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A może da się dema jak pełne gry zainstalować - np z DVD na pena - albo że ktoś zna pomoc na owy problem

4. Butcher696

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok poszło Horizonem

Wczytywanie...

Poleć forum