1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 wireless adaptor a usluga LIVE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dj_igor, Kwiecień 3, 2010.

1. dj_igor

dj_igor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jest ktoś z obecnych tutaj kolegów kto korzysta z xbox 360 wireless adaptor na LIVE i nie zanotował żadnych problemów typu lagi...
    Mam łączę 8MB, ale router który dzieli łączę jest piętro wyżej i obawiam się czy nie będzie to miało wpływu na grę. Przy testowaniu siły sygnału WIFI w laptopie jest nonstop excellent, ale jak podłącze xboxa kablem z laptopem, na którym mam sieć to podczas gry na LIVE pojawiają sie straszne opóźnienia. Zastanawiam się czy to wina połączenia xbox-kabel-laptop-wifi-router, czy może coś innego. MTU mam w granicach 1470...

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie powinno być żadneogo problemu

może ktoś ze znajomych ma adapter WiFi do Xboxa? Jak tak, to pożycz i sprawdź. Jak ja podłączyłem kablem Xa i lapa, który łączy sie z ruterem (odległość 15m i 2 ściany) nie było problemu (przy łączu 4mb)

4. marcinkos

marcinkos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POLSKA
    Przy łączu 1mb gdzie do pokonania sygnał ma piętro i dwie ściany mam 3 - 4 kreski. Z czego jestem w pełni zadowolony. Nie mam żadnych opóźnień a nawet czasem odnoszę wrażenie że jest lepiej niż bezpośrednie połączenie z routerem na kablu. Musisz spróbować.

Wczytywanie...

Poleć forum