1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Wireless Gaming Receiver for Windows

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milkerm, Marzec 20, 2013.

1. milkerm

milkerm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Właśnie dzisiaj zakupiłem Xbox 360 Wireless Gaming Receiver podłączyłem pod komputer poczym zainstalowałem wszystkie sterowniki i tutaj nie ma problemu :) . Problem zaczyna się wtedy gdy próbuję połączyć Wireless'a z padem ..klikam na parowanie żeby się połączyły i nic sie nie dzieje ... więc jeśli ktoś miał taki sam problem to bardzo proszę o odpowiedź... przeszukałem już cały internet i nic nie znalazłem a jedyne co było to poradniki do tego jak zainstalować oprogramowanie do wireless
    z góry dzięki za odpowiedź
    mój system to windows 7 64x

2. Lotnik421 Xbox One

3. stephanomorales

stephanomorales Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SOPOT/TORUŃ
    A naciskasz synchronizację najpierw na odbiorniku, a wtedy na padzie?

Wczytywanie...

Poleć forum