1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 wireless receiver adapter

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dyngs91, Październik 14, 2010.

1. dyngs91

dyngs91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Zamierzam kupić odbiornik do bezprzewodowego pada od xbox'a 360 żeby działał na kompie, na forum nie znalazłem wszystkich informacji dotyczącej tego np. czy ten odbiornik działa z win 7 (na jednej z aukcji było napisane ze nie działa). I czy opłaca sie kupować podróbki (bo to chyba podróbka wireless PC USB controller receiver Adapter fo xbox 360 (aukcja 170543164159) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! ) I gdzieś na forum znalazłem link do naprawdę taniego odbiornika: DealExtreme: $11.59 Wireless Controller Gaming Receiver for Xbox 360 (White) ale nie mogę się doczytać czy wysyłka jest do wszystkich krajów czy jak to jest.
    Z góry dziekuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    ja też miałem dylemat czy kupić nadajnik czy pada przewodowego, wybrałem to drugie, ponieważ dzięki temu jak jakiś znajomy do mnie wpadnie to zawsze możemy sobie pograć w FIFĘ czy w COD'a 6, zaś podłączając go do PC mam pełną obsługę w grach takich jak: Mass Effect 2, Borderlands, Batman: Arkham Asylum, Mafia 2, Kane & Lynch 2: Dog Days itd. (tutaj masz listę: List of XInput games - Wikipedia, the free encyclopedia)

Nie wiem czy Ci się opłaca bawić w jakieś wysyłki z UK, bo to tylko strata czasu i zupełnie nie masz pojęcia czy wszystko będzie sprawne, ja polecam zakup nowego przewodowego pada za 80 zł

4. dyngs91

dyngs91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja jak kupowałem 2 pada również bezprzewodowego to nie wiedziałem ze jest coś takiego ze można do kompa podłączyć z tego co pamiętam to dopłacił bym z 40 zl i miałbym z padem ten oto adapter. Ale i tak mam 2 pady i jest nie używany więc marnotrawstwem by było kupować następnego pada :( no i bez przewodowy wygodniej bo nie ma żadnych kabli. Np. grając w fifke można daleko wygodnie usiąść :). A wiesz możne coś o tym sklepie co podałem w poście wyżej Tz. czy obsługują Polskę?

5. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    z tego co wyczytałem to oni są z HONG - KONGU i maja wysylke tylko do UK

6. dyngs91

dyngs91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. DuReX

DuReX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    San Pedro
    Tak dobry jest działa bez problemów na XP

8. dyngs91

dyngs91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za odświeżanie ale dzisiaj dostałem adapter i pierwszego pada bez problemu mogę podłączyć i działa ale drugiego juz nie znajduje nie wyszukuje, powiem tylko że oba są orginalne (ciągle mryga ring na padzie). Jakieś pomysły?

Wczytywanie...

Poleć forum