1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 wireless receiver nadajnik pc odbiornik / warszawa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Spychoo, Grudzień 10, 2012.

1. Spychoo

Spychoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Może podpowie mi ktoś gdzie mogę nabyć w wawie ww. odbiornik w sensownej cenie (max 60pln)? Zależy mi na czasie dlatego nie chcę kupować przez internet. Pzdr
    PS
    Interesuje mnie gra na komputerze, więc pad + nadajnik w dobrej cenie również mile widziane ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Spychoo

Spychoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, poprzednią wiadomość możecie zignorować, bo już nabyłem ten nadajnik tylko pojawił się problem. Pad jest wykrywany przez system, sterowniki zainstalowane, w panelu sterowania wyglada OK. Wszystkie przyciski są wykrywane i wydaje się ok. Niestety gdy chcę zagrać w fifę 11 mam w ustawieniach sterowania dwie pozycja padów:
    - Controller (Xbox 360 Wireless Receiver for Windows)
    - XBox 360 For Windows (Controller)

Problem polega na tym, że nie mogę zbindować przycisków. Większośc przycisków działa ok, ale select i start dublują się z LB i RB, pomimo tego, że w ustawieniach mają przypisane oddzielne funkcje. Wygląda to tak jakby w systemie cały czas przełączały mi się te 2 ww. pady i przez to nie mogę do końca skonfigurować pada. Może ktoś poradzi co mogę z tym zrobić?

4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    co to za "nadajnik"? a raczej odbiornik. Zanotuj. A Jakiś link do aukcji/to chiński szajs?.
    Najlepszy odbiornik to Moduł RF od x360 za 9zł + kabel USB, albo oryginał od MS za 150zł

5. Spychoo

Spychoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisałem nadajnik/odbiornik, bo różnie ludzie to nazywają, ale generalnie chodzi mi o wireless receiver, link: Microsoft Xbox 360. Oczywiście mam oryginalny od microsoftu.
    Problem był w windowsie XP, ponieważ tak jakby dublowały mi się pady. Miałem podłączony jeden, a wykrywało 2 co skutkowało problemem przypisania funkcji do przycisków. Zmieniłem system na Win 7 i problem został rozwiązany, ale w sumie zastanawiające jest czemu nie działało to prawidłowo pod XP. Temat można zamknąć.
    pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum