1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 wireless receiver problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez KwieciuJr, Listopad 3, 2011.

1. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Witam. Pożyczyłem od brata to urządzonko. Mam nieskończonego SotC'a, więc z wielką checią chciałem pograć. Zainstalowałem sterowniki, urzadzenie jest wykrywane, ale nie chce mi sie połączyć z padem. włączam szukanie urządzen na padzie, kółeczko zaczyna się kręcić. Przytrzymuje guzik na receiver'ze. po krótkiej chwili niby coś łapie, ale jednak kółko zaczyna pulsować i ani myśli, żeby się połączyć. Zna ktos rozwiązanie mojego problemu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    upup

Wczytywanie...

Poleć forum