Xbox 360 WOŚP

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Mnie jedno dziwi.. Zbierają X milionów co roku i jakoś ja tego nie widzę.. Szpitale wyglądają tragicznie. Bądź tak jak w wiadomościach mówią: sprzęt jest, a się kurzy tylko..

Nasze szpitale wyglądają tylko dobrze jak są jakieś seriale telewizyjne.. i to, że się lekarze starają o pacjentów itp itd.
 
R

rowerser

Guest
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ale dalej nie rozumie jakim cudem może być tak marnie jak jest WOŚP i mają dość taką kasę, a NFZ tylko zbiera zbiera i zbiera..

Przecież w dzisiejszych czasach tak i tak jak Nam coś jest to idziemy do lekarza prywatnie.. Bo z NFZ to możemy się zapisać na 2 połowę 2014r..
Jak idziemy do dentysty to też idziemy do filii prywatnej.., a nie do tych z NFZ - co nie wiadomo czy to na 101% dentysta bo obchodzą się z człowiekiem jak nie powiem co..
 
R

rowerser

Guest
Nie wszyscy chodzą prywatnie ;)

"Ale dalej nie rozumie jakim cudem może być tak marnie jak jest WOŚP i mają dość taką kasę, a NFZ tylko zbiera zbiera i zbiera.. " - Tomsi

Tego zdania nie rozumiem....
 

tutrus

Świeżak
Świeżak
Nie ty jeden. .:-(

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 
Co wam da ten sprzęt Owsiaka jak nie ma terminów do lekarza bo limity są na 2-3miechy do przodu.
 
R

rowerser

Guest
Dziwna sprawa :) na TVN w faktach dzisiejszych zrobili reportaż o WOŚP i wykazali, że zeznania podatkowe itd, są sprawdzane przez 4 nie zależne ministerstwa i żadne z nich nie miało nigdy zastrzeżeń, przez 20lat działalności WOŚP. Wiem, wiem, zaraz ktoś wyskoczy, że TVN to Żydy itd (jakby to miało wieksze znaczenie). To już Wasz problem, anyway, Owsiak robi mega dużo dobrych rzeczy, a polską przywarą jest, by wbijać szpilki temu kto coś robi dobrze.
 
Dziwna sprawa na TVN w faktach dzisiejszych zrobili reportaż o WOŚP i wykazali, że zeznania podatkowe itd, są sprawdzane przez 4 nie zależne ministerstwa i żadne z nich nie miało nigdy zastrzeżeń, przez 20lat działalności WOŚP. Wiem, wiem, zaraz ktoś wyskoczy, że TVN to Żydy itd (jakby to miało wieksze znaczenie). To już Wasz problem, anyway, Owsiak robi mega dużo dobrych rzeczy, a polską przywarą jest, by wbijać szpilki temu kto coś robi dobrze.
TVN kłamie i tv też mówili ile dostał WOŚP Tyle wydali i coś robią:). Ale co da sprzęt jak nie ma terminów do lekarza.
 

Krzychu1987

Banned
Ale dalej nie rozumie jakim cudem może być tak marnie jak jest WOŚP i mają dość taką kasę, a NFZ tylko zbiera zbiera i zbiera..

Przecież w dzisiejszych czasach tak i tak jak Nam coś jest to idziemy do lekarza prywatnie.. Bo z NFZ to możemy się zapisać na 2 połowę 2014r..
Jak idziemy do dentysty to też idziemy do filii prywatnej.., a nie do tych z NFZ - co nie wiadomo czy to na 101% dentysta bo obchodzą się z człowiekiem jak nie powiem co..
Co jak co ale z tym to się zgadzam, kradną nam z pensji na opiekę lekarska, oddajemy $ na takich akcjach ale jak trzeba się dostać do lekarza to nigdy niema terminów albo dają za 8 miesięcy. Dlatego ja chodzę prywatnie, wole zapłacić ale usłyszę dzień dobry i dowiedzenia, lekarz mnie wysłucha a nie walnie diagnozę po 5s patrzenia i przepisze mi "lek" (który przepisuje bo dostał w łapę) a do tego będzie starał się zadać jak najmniej bólu, a idziesz do publicznego to jak do rzeźni.




Dziwna sprawa :) na TVN w faktach dzisiejszych zrobili reportaż o WOŚP i wykazali, że zeznania podatkowe itd, są sprawdzane przez 4 nie zależne ministerstwa i żadne z nich nie miało nigdy zastrzeżeń, przez 20lat działalności WOŚP. Wiem, wiem, zaraz ktoś wyskoczy, że TVN to Żydy itd (jakby to miało wieksze znaczenie). To już Wasz problem, anyway, Owsiak robi mega dużo dobrych rzeczy, a polską przywarą jest, by wbijać szpilki temu kto coś robi dobrze.
Kolego telewizja kłamie, TV to marionetka, dostaje kasę i ma tak być.
 

tutrus

Świeżak
Świeżak
Może za rok będziemy zbierać na lekarzy i pielęgniarki i oto w taki sposób rozwiążemy problem polskiej służby zdrowia.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
weźcie wy dorośnijcie.
marudzicie jak na policję:
niby niepotrzebni ale jakby ich zabrakło to nawet pojęcia nie macie jaki kocioł by był.
 
R

rowerser

Guest
Kocham twierdzenia "telewizja kłamie".
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Kocham twierdzenia "telewizja kłamie".
Kocham twierdzenia, ze "Telewizja jest apolityczna i obiektywna, a ten, kto uwaza inaczej to idiota wierzacy w bezsensowne teorie spiskowe". Przeciez przeklamania w mediach sa tak widoczne, ze tylko slepy (albo ignorant) by tego nie zauwazyl.

Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego w telewizji widze jak Owsiak pluje na Kosciol, a dzieciaki z puszkami pierwsze po mszy pod kosciolem stoja?

Nie wierze, ze ludzie wiedza o tym, ze Owsiak bierze polowe zebranych pieniedzy i na to sie godza, bo prżeciez z czegos zyc musi. Dziwi mnie jedynie jego pierd***nie o tym jaki to on przecietny, ze w bloku biedak mieszka, 4000zl pensji... Gosc klamie w zywe oczy, a ludzie jeszcze brawo mu bija. Dlaczego zaden przekret nie jest udowodniony i naglosniony? Bo owsik to cwaniaczek. Wszystko jest jak najbardziej legalnie. Slyszal ktos kiedykolwiek o "Zlotym Melonie"? Fundacja taka, polecam poczytac.

Poza tym, nie chce nikomu mowic na co ma wydawac swoje ciezko zarobione pieniadze, ale radze sie zastanowic, czy lepiej jest pieniadze wplacic bezposrednio do jakiejs placowki, czy mniejszej fundacji ze swiadomoscia, ze pieniadze trafia tam, gdzie maja trafic, czy lepiej 50% oddac na owsika, a 50% na stary sprzet medyczny zakupiony przez niego?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Nie wierze, ze ludzie wiedza o tym, ze Owsiak bierze polowe zebranych pieniedzy i na to sie godza, bo prżeciez z czegos zyc musi. Dziwi mnie jedynie jego pierd***nie o tym jaki to on przecietny, ze w bloku biedak mieszka, 4000zl pensji... Gosc klamie w zywe oczy, a ludzie jeszcze brawo mu bija. Dlaczego zaden przekret nie jest udowodniony i naglosniony? Bo owsik to cwaniaczek. Wszystko jest jak najbardziej legalnie. Slyszal ktos kiedykolwiek o "Zlotym Melonie"? Fundacja taka, polecam poczytac.
Sądząc po opiniach innych to pewnie kradnie tyle że mógłby mieszkać w willi.
a tak nie jest.
Nie sądzę żeby jego poczynania można by nazwać przekrętami bo przez ponad 20 lat nie wyszło nic na jaw a samemu Owsiakowi nigdy nic nie zarzucono w tej kwestii więc takie wskazywanie palcem i mówienie o nim jak o czarnej owcy jest bardzo nie na miejscu.
zarzuć mu coś, przedstaw dowody i dopiero mów, wiele osób skorzystało z jego pomocy i wiele osób jest mu bardzo wdzięcznych.
jak sam będziesz potrzebować jego pomocy (tfu tfu tfu!) to będziesz mieć w nosie czy on bierze coś dla siebie czy nie.

Poza tym, nie chce nikomu mowic na co ma wydawac swoje ciezko zarobione pieniadze, ale radze sie zastanowic, czy lepiej jest pieniadze wplacic bezposrednio do jakiejs placowki, czy mniejszej fundacji ze swiadomoscia, ze pieniadze trafia tam, gdzie maja trafic, czy lepiej 50% oddac na owsika
Owsiak nie kupuje używanych sprzętów - wszystko co jest kupione za pieniądze z WOŚP jest nowym sprzętem (a tak mi się przynajmniej wydaje)
No i czy jesteś w stanie udowodnić że tego typu fundacje wszystkie zebrane pieniądze przeznaczają na cele o których mówią i nie biorą nic dla siebie ?
bo prędzej mogę zarzucić takiemu Złotemu Melonowi (choć pierwszy raz o niej słyszę) niż Owsiakowi.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
bo prędzej mogę zarzucić takiemu Złotemu Melonowi (choć pierwszy raz o niej słyszę) niż Owsiakowi.
No wlasnie o tym mowie. :) Zloty Melon to fundacja prowadzona przez zonke Owsiaka, poczytaj troche na ten temat, warto. Przez te wlasnie "fundacje" leca pieniadze z WOSPu, z niej rowniez Owsiak ciagnie pieniadze. Wszystko oczywiscie w 100% legalnie.
Owsiak nie kupuje używanych sprzętów - wszystko co jest kupione za pieniądze z WOŚP jest nowym sprzętem (a tak mi się przynajmniej wydaje)
Zle sie Tobie wydaje.
No i czy jesteś w stanie udowodnić że tego typu fundacje wszystkie zebrane pieniądze przeznaczają na cele o których mówią i nie biorą nic dla siebie ?
Fundacje same to udowadniaja na podstawie wyciagow z przelewow, aby uwiarygodnic swoja dzialalnosc.
Nie sądzę żeby jego poczynania można by nazwać przekrętami bo przez ponad 20 lat nie wyszło nic na jaw
Jak juz wspomnialem wyzej, robi to w 100% legalnie, wiec w sumie nie ma mu czego udowodnic. Patrz - Zloty Melon. :)

Wyjasni mi ktos to, czemu wolontariusze WOSPu stoja pod kazdym kosciolem po mszy, a Owsiak pluje na Kosciol? Zupelnie tego nie rozumiem. Nie wiem, moze niech do krysznowcow pojda zbierac?

EDIT
http://kontrowersje.net/jerzy_owsiak_kr_l_ebrak_w_i_garzy_z_oty_melon_sekty_wo_p

Polecam sie zapoznac.
 

SEBA VENCEDOR

Użytkownik
Użytkownik
O tych 50% Owsiaka coraz więcej portali w necie pisze.Jako akcja charytatywna trzeba przyznać nawet jak 50% idzie na dzieciaki to super.Mnie tylko przeszkadza w tym(o ile to prawda),że organizowany jest ze zbiórki darczyńców przystanek Woodstock,bo tam to już jest pełna agitka polityczna,wykłady ludzi jedynie słusznej linii politycznej. O wiele większy % realizacji zebranych środków ma Caritas ale nie zamierzam się z nikim licytować,niech każdy daje na co chce.
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma nic czego by się można nie doczepić. To cały system jest zły. A na m po prostu przyszło w nim żyć. Licytowanie się kto jest żydem a kto nie, grzebanie w internecie w poszukiwaniu kolejnych teorii spiskowych etc. Kto chce to daje, kto nie to nie daje. Nikt nikogo do tego nie zmusza. A prawda (moja subiektywna) jest taka że Polacy to taki specyficzny naród który sam działa na swoją niekorzyść. Nikt inny na świecie nie musi mieć nas za nic jeśli widzą ze my sami po sobie jeździmy. Malysz? Mistrz, BÓG - do czasu jak nie przegrał kilka razy to musieli go zmieszać z błotem jaki to nieudacznik. Przykładów jest tysiące jeśli nie więcej. Swoją drogą w moim miejscu zamieszkania wystarczy ze masz nadany numer ubezpieczenia i chodzisz do lekarza ile chcesz. Dostajesz skierowania na co tylko można. Badania są darmowe. Co lepsze - leki które dostajesz na receptę TAKŻE są darmowe. Problemy ze słuchem? W Polsce dostaniesz dofinansowanie na dziecko bo starego ni opłaca się leczyć. Tutaj masz to za free w każdym wieku. Dużo by wymieniać. Da się? Oczywiście że się da ale nie w takim systemie jaki jest w PL. Starych nie oderwiecie od stołków póki sami nie wymrą. Potem może coś się zmieni. ..

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

vtec fan

Użytkownik
Użytkownik
Świąteczna aukcja WOŚP to wyjątkowa gratka dla wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego i nie tylko!

Przedmiotem licytacji jest wykonana wyłącznie w jednym egzemplarzu, unikatowa konsola Xbox 360 z wizerunkiem i odręcznym autografem ambasadora gry FIFA 14, Roberta Lewandowskiego

Licytowany egzemplarz to nowa konsola Xbox 360 250GB, która odznacza się odświeżonym designem, jest także mniejsza i lżejsza
Aukcja unikatowej konsoli trwa do 21 stycznia i jest dostępna na Robert Lewandowski - jedyny taki XBOX 360 (847385) - Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

zródło: Interia.pl
Przecież to zwykły Stingray z nalepką (skinem) i nie jest wcale lżejszy ani mniejszy nie wiem skąd to wyssałeś
 

Do góry Bottom