1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 - Wycena

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PieruG, Wrzesień 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PieruG

PieruG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie. Chcialbym sprzedac xboxa 360, niestety konsola uszkodzona RoD. W tym temacie nie chce sprzedac tylko sie dowiedziec ile moglbym za nia wziac. Wiec teraz moze ja troszke opisze.
    Model konsoli to "Core", obecnie juz chyba nie produkowana. Ma juz okolo 2-2,5 roku, i dopiero teraz dostala RoD-a. Caly zestaw. Dysk twardy 20GB, 2 pady (jeden przewodowy), drugi bezprzewodowy (lekko uszkodzony, ta stylu klapka na baterie odpada, mozna zakleic tasma lub po prostu kupic akumulatorek i bedzie ok). Headset, kabel component. Konsola przerobiona jest Iextreme 1.4.
    Dokladam jeszcze okolo. 100Gier!!! Wszystko kopie zapasowe tzn. piraty. Same najlepsze tytuly ktore udalo mi sie uzbierac w ciagu tych 2 lat. Niestety jest problem. Wszystkie gry ktore wychodzily po Hawx-ie musialem przerobic3rdwave patchem czy cos takiego. Po prostu nie byl mi poitrzebny Iextreme 1.6 bo i tak nie gram przez XBL, dlatego je tak przerabialem. Gdyby ktos chcial kupic, i przerobil ja na 1.6 to podobno te gry z 3rdwave patchem by nie chodzily.

Moze ktos powiedziec ile moglbym za taki komplecik wziac??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nowaczek

Nowaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Nie powiem ci ile byś dokładnie dostał, ale mogę się mniej więcej określić że mało. Pierwsze że core to najstarsza wersja, co za tym idzie - często się psuje. Rrod na pewno obniża także wartość bo ew. nabywca musi go naprawić. To że masz dysk i wszystko co potrzebne jest do Xboxa to kilkadziesiąt złotych w górę (za dysk 20 gb na allegro możesz dostać koło 100 zł ). Gry to też spory plus do sprzedaży. Na początku pisałem że nie bardzo się mogę określić, ale po przeanalizowaniu myślę że koło 300-350 zł możesz dostać max. Pozdrawiam.

4. PieruG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    350zl?? Przeciez same gry to ok. 400-500zl. Praktycznie wszystkie gry sa nagrane na verbatimach. Kilka na philipsach i chyba 2 na maxellach czy jakos tak.

5. Nowaczek

Nowaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Jak już napisałem, masz Rroda i najstarszą wersję Xboxa. CO do Twoich 400-500 zł za grę, no cóż... mógłbym polemizować. Legalnie tego np. na allegro nie sprzedasz, a wątpię czy ktoś ci za 100 gier da 500 zł...

6. PieruG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wiem ze tego na allegro nie sprzedam i nie mowie ze akurat 500. ale 300-350 zl za caly komplet to juz lekka przesada. Fakt wersja Core. Kazdy na nia narzeka, ale ja gralem na niej dlugie godziny przez ponad 2 lata i dopiero teraz przytrafil sie RoD.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    300 max. Piraty chce sprzedać heh mało było ostatnio akcji że chwalisz się czymś takim?

8. PieruG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra widze ze powyzej 300 nie pojdzie. No to nic. Poznalem wasze opinie

Temat do zamkniecia

9. Ojciec_Dyrektor

Ojciec_Dyrektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko - Biała
    Dołączę się do pytania w temacie - a mianowicie za ile sprzedałbym Xboxa 360 Premium z dyskiem 60 GB, 2 pady, okablowanie + zwykły kabel VGA. Data produkcji Sierpien 2008, kupiony w grudniu ? Do tego gry : Test Drive Unlimited, GoW, GoW 2, Crackdown, Forza 2, Fifa 09, Kane & Lynch, GTA 4, Prey, Halo 1, Mirrors Edge ? Jak myślicie?

10. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Sprzedaj oddzielnie konsolę + gry. Ja za niemal identyczny zestaw wziąłem 820zł (mówię o zestawie bez gier)

11. Ojciec_Dyrektor

Ojciec_Dyrektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko - Biała
    Za te wszystkie gry oddzielnie dostałbym 300 - 400 zł?

12. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ok 300zł.... może ciut więcej ale to zależy kto Ci ile da za daną grę ;)

13. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    http://xboxforum.pl/o-konsoli-f17/wycena-konsoli-5539.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.