1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 wyłączanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Overkill, Grudzień 18, 2014.

1. Overkill

Overkill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    347
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    z mazowieckiego
    Witam.Kiedy kończę już swoje granie na konsoli xbox 360 i już chcę się wyłączyć konsolę i przyciskam guzik na pade aby wyłączyć konsolę to zaczyna mi migać światło na zielono dzieje się tak ~1,5 min co mogę z tym zrobić żeby ten problem rozwiązać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skater

Skater Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    System > Ustawienia konsoli > Uruchamianie i wyłączanie > pobieranie w tle Wyłącz

Jeśli to wyłączysz a ustawiłeś przesyłanie zapisów do chmury to zapisy powinny się zapisywać na dysku.

1 osoba to lubi.
  4. Overkill

Overkill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    347
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    z mazowieckiego
    dziękuje za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum