1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 wyprodukowany w 2009-08-03

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mrokness, Listopad 14, 2009.

1. mrokness

mrokness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    własnie nabyłem nowe cacko Elite, 120gb hdd w komplecie z modernwarfare 2 i forza 3 za 199f, i ciekaw jestem czy ta konsola jest przerabialna bo słyszałem że są jakieś nowe nie możliwe do z iextremowania? czy te nowe napędy da się rozpoznać po wyglądzie tacki jak to było kiedyś czy trzeba go rozbebeszyć zeby sie dowiedzieć jaki jest model dvd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Możliwe że chodzi ci o nowy model lite-ona, żadnych przybliżonych informacji nie znam więc nie będę pisał głupot ale tak czy inaczej czekaj na nowego ixtreme wtedy się wszystko okaże, a jeśli jest możliwość to radziłbym nie przerabiać ;)

Pzdr Paweł

4. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    teraz przerabianie = samobójstwo :)

5. mrokness

mrokness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    lubie sadomaso. chce go przerobić i w życiu juz z livem sie nie połączyć. a sporo gier do przejscia których stary xbox nie chce czytać. Problem "open tray" a tydzień temu jeszcze goliły.

6. mike_88

mike_88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zgadzam sie z przedmówcą ( macmus) :)

7. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Skoro jesteś taki pewny co do grania offline to ok, ale wydaje mi się że z czasem Ci przyjdzie ochota.. zbliża się BC2 ;) (chociaż do tego czasu możliwe że kolejne firmware będzie na tyle bezpieczne że pogram wszyscy ;) )

8. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na offline spoko jest gra bo i tak zawsze masz jakis miliard gier w które możesz zagrac :p (więc polecam) ale zgadzam sie z kolegą ze do xboxliva ciągnie .
    szczególnie kiedy wyszedł l4d 2 a ja jestem fanem

9. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Skoro ciągnie to radzę się zastanowić 2 razy, ja żałuję teraz że przerobiłem bo bym sobie siupał na live a tak to boje się kable włożyć puki nowe firmware nie nastąpi ;(

Wczytywanie...

Poleć forum