1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 wysyłka ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez walion, Grudzień 12, 2010.

1. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak jak w temacie mam do wysłania xboxa 360 z akcesoriami i grami chcę go zapakować w oryginalne pudło jak to zrobić owinąć w szary papier i zakleić taśmą, jakoś zabezpieczyć?
    Chodzi mi o Paczkę pocztową priorytetową ile by kosztowała i jak długo by szła i czy jest to pewna opcja wiecie czy nie zawieruszy się nigdzie itp. i ogólnie jak takową paczkę nadać i te same pytania jakbym chciał nadać Przesyłkę kurierską czy w obu przypadkach są jakieś ubezpieczenia prosiłbym o opis nadania krok po kroku, jestem zielony w tych sprawach jedyna rzecz jaką w życiu nadawałem to była gra którą nadałem listem poleconym priorytetowym.
    Za odpowiedź z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fisiu

Fisiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli wysyłasz PP to owiń w papier do pakowania paczek i zaklej. Warto wtedy nawet na niedużą kwotę ubezpieczyć przesyłkę, masz pewność na 99% że dotrze.
    W przypadku kuriera nie musisz owijać, po prostu zaklej otwarcie i już, paczka nie zginie.

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ja zawsze wysyłam przez pocztą polską i zawsze przychodzi na czas i bez żadnych uszkodzeń. Gdy wysyłam owijam karton szarym papierem, zaklejam szarą taśmą i tyle, wysyłam, cena to jakieś 18-22 zł, jeśli paczka waży do 10kg.

5. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobrze dzięki już poleciało a jeśli chodzi o kuriera to kto był by dobry i jak wygląda sprawa z kurierem czy on przychodzi po paczkę czy jak? Trzeba wypełnić jakiś formularz? Jak to wszystko w ogóle wygląda?

6. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co do kuriera www.wysylajtaniej.pl

Wysyłałem za pośrednictwem tej strony swojego xboxa w cenie 20zł za paczkę kurierem UPS. Cała procedura jest opisana na stornie do której podałem link.

Wczytywanie...

Poleć forum