Xbox 360 XDK z USA JAKI ZASILACZ

Agwen

Świeżak
Świeżak
Witam,

Dostałem Xbox360 XDK z USA ale bez zasilacza o zasilacze który mam albo nie działa(świeci się czerwona lampka)albo jest nieprawidłowy do tej konsoli.
Posiadam Zasilacz: Input AC 200-240V~2.7A 47-63Hz
Output DC 203W 12V- 16.5A 5Vsb- 1A

Dziękuję za pomoc
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli bez podlaczonej konsoli pali się czerwona to zasilacz uszkodzony. Jeśli nie to konsola na zwarcie

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Agwen

Świeżak
Świeżak
Dziękuje,
Sprawdziłem i z tego co napisałeś wynika że konsola ma zwarcie gdyż na zasilaczu pali się pomarańczowa lampka.
A jest szansa by naprawić to zwarcie w tej konsoli, za jakieś rozsądne pieniądze ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
to jaka wkoncu pali sie ta lampka...w pierwszym poscie piszesz o czerwonej teraz o pomaranczowej....zacznij od podmiany zasilacza
 

Agwen

Świeżak
Świeżak
Jeśli zasilacz podłączam do konsoli pali sie czerwona lampka a gdy zasilacz podepnę tylko i wyłącznie do prądu to pali się pomarańczowa.

zacznij od podmiany zasilacza
Gdybym tylko widział na jak zasilacz mam zamienić już bym to zrobił, a tak obawiam się że zły podepnę i jeszcze bardziej popsuje.
 

Semimav

Użytkownik
Użytkownik
Na taki sam jaki masz...DC 203W 12V - 16.5A 5Vsb - 1A
 

Sowa

Użytkownik
Użytkownik
Sam sprzęt to tak naprawde śmieć jak xenon (bo tak naprawdę to xenon, różnica jest tylko w fusach w CPU, reszta hardwareu taka sama). Chociaż trochę szkoda devkita ;) Zwarcie prawdopodobnie w obwodach standby.
 

Do góry Bottom