1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 xenon, warto rzeźbić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dahak01, Maj 15, 2014.

1. Dahak01

Dahak01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Wpadł mi w łapki X'360 z xenonem na pokładzie i 3 rodami (kumpel chciał wywalić, wziąłem z zamiarem wylutowania części). Oczywiście zimny lut pod GPU. Troche mi się nudziło, miałem dobrą wolę, kulki, sito i czas. Płyta nie ma odkształceń i działa. Dash jest w wersji 13599, czyli za dużo na jtag, nie mam klucza napędu, usb proba żeby go zdobyć, rgh niestabilne. Pytanie do forumowiczów - warto się z nim dalej bawić w jakies przeróbki (jakie?), czy zostawić jako drugą konsolę pod live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zabezpiecz dobrze i poczekaj xenon to już jest Youngtimer jeszcze chwila i będzie miał żółte tablice :p póki działa graj.

Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka

4. Kacper_Lew

Kacper_Lew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Ja bym to zostawił do live. Możesz zrobić aktualizację dash i Flash napędu najwyżej. Na RGH szkoda czasu bo czas bootowania są tragiczne na tym modelu.

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Przecież pisze ze nie ma klucza napędu. Przy tym dashu możesz klucz odzyskać z płyty głównej przez rgh

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

6. Heheszky

Heheszky Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja bym polecił jednak LT3.0 , nie ma sensu się bawić i inwestować w RGH na tej płycie

Wczytywanie...

Poleć forum