xbox 360 xenon

keppel123

Banned
witam czy to mozliwe zeby konsola z 25-02-2009 roku miala plyte glowna xenon jest to wersja premium nie posiada wejscia HDMI i ma zasilacz 203W konsole kupowalem uzywana wiec czmu jest taka data i nie ma HDMI ani 150w zasilacza? Konsola przerobiona jest a podobno tych starych konsol nie mozna przerobic
 

keppel123

Banned
nie mam pojecie ale jakim cudem konsola z 2009 roku ma xenona wezcie cos poradzcie?? Nie ma HDMI i zasilacz 203w wiec nie wiem jaka to juz plyta glowna jest
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
No xenon , albo zephyr innej opcji nie ma , co ci pisze koło daty sevwice date czy MFR date
 

keppel123

Banned
pisze mi service date wiec ta konsola byla serwisowana w M$?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Podałem chyba linka?! sprawdź sobie, tam masz wszystko jak na dłoni.

//tak, konsola była naprawiana.
 

keppel123

Banned
lol koles nie mam zamiaru rozkrecac konsoli bo cos spieprze i tyle Ciesiel91
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Ja nie napisałem, żeby rozkręcać - wersje płyty głównej można sprawdzić po wtyczce zasilania, wystarczy spojrzeć na obrazek i porównać.
 

keppel123

Banned
no z tego mi wychodzi ze to jest xenon ale widze ze ta data to data serwisu wiec dzieki za pomoc wszystkim ale tego xboxa kupilemza 430zl wiec i tak sie oplacalo :D
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
no z tego mi wychodzi ze to jest xenon ale widze ze ta data to data serwisu wiec dzieki za pomoc wszystkim ale tego xboxa kupilemza 430zl wiec i tak sie oplacalo :D

opłacało się ? polemizowałbym, za taką kasę mogłeś kupić co najmniej falcon'a
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
ten twoj xenon pochodzi moze z rok jak dobrze pojdzie...
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Tobie się to nie opłacało, za to sprzedający ubił dobry interes. Specjalnie sprawdziłem teraz allegro i dla przykładu: arcade jasper 477 zł, falcon 350 zł.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ten twoj xenon pochodzi moze z rok jak dobrze pojdzie...
polemizował bym... mam xenona po serwisie (na pewno xenon z dodanym tunelem powietrznym) i chodzi już ponad 2 lata. Tak jak zażynałem tego Xenona (nieraz bywał nawet do 12-16H na chodzie bez przerwy - i nie była to praca w dashu :p), to niejeden jasper by wymiękł :p

tak więc nie jest regułą, że jak xenon to zaraz chłam!
 

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
o prze gościu cieszy sie ze wydał 430zł za xenona hahaha ja rok temu za 400 kupiłem falcona z 2008. To było przed wyjściem Slima więc ceny jeszcze trzymały się kupy :p
 

keppel123

Banned
no tak ale byl przerobiony i do tego gta 4 orginal i mafia 2 pirat
 

Do góry Bottom