1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 z dyskiem i kinecktem a cena niska??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez matj, Grudzień 29, 2012.

1. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, zaczalem przegladac allegro i tablice. I na tablicy sa naprawde dobre oferty cenowe. Np ostatnio widzialem xa z dyskiem 250gb + kinect, konsola kupiona miesiac temu z goldem na rok i bf3 + gra na kinecta za 800zl . To samo jaspery czy slimy4gb ceny male 350-500. To jakas sciema??? Czy ma ktos doczynienia z tablica.pl?? Uzytkownicy godza sie na tworzenie aukcji na allegro??

tapniete z ZTE grand x in

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To przeważnie są obecne ceny z licytacji dlatego wyglądają na okazje.O cenę kup teraz trzeba się dowiadywać u sprzedawcy.A tak w ogóle to już nieraz próbowałem się kontaktować z niejednym sprzedawcą z tablicy i zero odzewu.

4. matj

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Xbox 360 z dyskiem i kinecktem a cena niska??

Czyli jak jest napisane "cena XX negocjuj" to to jest licytacja??

tapniete z ZTE grand x in

5. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    daj sobie spokój z tablica.pl to jest największe zbiorowisko bezkarnych oszustów.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Najlepiej poszukaj na tablicy jakiegoś ogłoszenia w swojej okolicy i udaj się do sprzedawcy osobiście.

7. matj

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Xbox 360 z dyskiem i kinecktem a cena niska??

zawsze mozna poprosic o wystawienie na allegro. Powie nie to nara .;))

Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)

8. Leszczyk96

Leszczyk96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Silesia
    Na twoim miejscu nie odrzucałbym od razu Tablicy, ja tam przed świętami wystawiłem komputer (C2D 2.2ghz, 2gb ram, 8800gt, 80gb hdd: mocno średnia konfiguracja). Zaznaczyłem, że chcę się zamienić za Xboxa 360, najlepiej Slim. Po ok. tygodniu dostałem pierwszy telefon. Ugadałem się z kolesiem, że wystawie komputer na Allegro, on go kupi, wyśle mi X'a a ja mu kompa i że pokryję koszty przesyłki (w sumie ok. 80zł + 15 zł prowizja Allegro). Dzisiaj jestem posiadaczem Xbox'a 360 Slim 4gb wraz z grą NFS Shift :)

Reasumując; wszystko zależy na kogo trafisz, jeśli masz możliwość, to jedź osobiście odebrać sprzęt, najlepiej jak sprzedający pozwoli ci chwilkę "pograć" przed zakupem (żeby sprawdzić, czy wszystko jest OK).

9. Xelir

Xelir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie.
    Te oferty na tablicy to większość oszustwa.
    Jak polowałem na x'a to większość sprzedawców, którzy oferowali niskie ceny niestety nie byli w stanie wystawić na allegro 'bo po co' 'bo nie mam konta' 'przeciez nie oszukam' itp...

10. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sam napisales ze zrobiliscie transakcje przez allegro wiec samo przez siebie mowi to ze ten serwis tablica.pl nie jest wiarygodny i lepiej nie robic tam interesow

11. Leszczyk96

Leszczyk96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Silesia
    Tak, Tablica jest dobra, jak się widzi co się berze (odbiór osobisty), ale jeśli chodzi o wysyłkową transakcję to Allegro jest niezastąpione (Program Ochrony Kupujących, Program Ochrony Sprzedających, system komentarzy itp.).

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Kupując na tablicy najlepiej towar odebrać osobiście ewentualnie brać za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości :)

Wczytywanie...

Poleć forum