1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 z RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piordonek, Sierpień 15, 2013.

1. piordonek

piordonek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Postanowiłem zakupić xboxa 360. Zalezy mi na tym aby miał przeróbkę RGH (o której kompletnie nic nie wiem) i jakiś większy dysk.
    Znalazłem coś takiego: NOWY XBOX 360 500GB SLIM + RGH*GW 24msc*120W (3460248864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam kilka pytań:
    -Na tej aukcji jest napisane że wgrany jest freestyle dash, a nie wiem czy ten dash znajdowałby się na tym dysku 500gb
    - Jest napisane także, że w zestaw wchodzi dysk 500gb 2,5", a więc jeśli xbox po dotarciu do mnie nie miałby tego dysku zamontowanego to czy trudno jest go
    włożyc/zamontowac? (słyszałem tez o jakichś kieszeniach czy obudowach specjalnych)
    -posiadam dysk przenośny usb bodajże firmy Verbatim o pojemności 250gb, i tu pytanie: czy mozna bezpośrednio z niego odtwarzać gry ?
    -Posiadam takze kilka gier w formacie ".iso", czym je konwertować/przygotować abym mógł w nie zagrać na w/w xboxie.

Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam ;d

Wczytywanie...

Poleć forum