Xbox 360 z USA a przeróbka

ins

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich forumowiczów gdyż to jest mój pierwszy post :)
Mam takie pytanie a mianowicie czy jak sprowadzę konsole XBOX 360 Premium z USA to po przeróbce flash iXtreme 1.41 będę mógł grać we wszystkie gry czy tylko NTSC bo wiem ze są gry "Region Free" ale chciałbym pograć na PAL. Czytałem dużo rożnych postów i raz piszą że można grac na wszystkich regionach a raz że dalej jest blokada regionalna i tylko na NTSC.
I czy można przerabiać gry na Region Free lub z NTSC na PAL jakimś programem ?

Proszę o odpowiedź
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 z USA a przeróbka

Niby są, ale nie działają w obecnie produkowanych wersjach X360 nie da się zmienić regionu(było to możliwe tylko w starych konsolach z 2006r chyba)

Pozostaje granie na kopiach NTSC, jak offline to nie powinno być problemu, a jak chcesz grać na Live to nie wiem do końca jak to będzie, czy pograsz z europejczykami..Czy się połączysz wogóle
 

ins

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox 360 z USA a przeróbka

no właśnie chciałem pograć online i chce zagrać z europejczykami. A mam dobra okazję aby kopic x'a ale z USA ;/ i nie wiem co robić, x na pewno pójdzie pod przeróbkę ale jeśli się nie będzie dało opanować tych regionów to kupie konsolę tutaj.
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 z USA a przeróbka

ins napisał:
no właśnie chciałem pograć online i chce zagrać z europejczykami. A mam dobra okazję aby kopic x'a ale z USA ;/ i nie wiem co robić, x na pewno pójdzie pod przeróbkę ale jeśli się nie będzie dało opanować tych regionów to kupie konsolę tutaj.
pomysl jeszcze o przerobce napiecia bo tam jest 110 a u nas 220 wiec nie wiem czy ci sie oplaci sciagac i grac w pl. Tym bardziej u nas konsolki sa juz po 600 zl arcade
 

ins

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox 360 z USA a przeróbka

jeśli chodzi o napięcie wystarczy przejściówka a te x'y arcade to maja Liteony ;/ wiec bym musiał wymienić napęd 250 zł a tam mam premium za 495 zł + 100 zł przesyłka z poprawionym chłodzeniem i można je przerobić
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 z USA a przeróbka

ins napisał:
jeśli chodzi o napięcie wystarczy przejściówka a te x'y arcade to maja Liteony ;/ wiec bym musiał wymienić napęd 250 zł a tam mam premium za 495 zł + 100 zł przesyłka z poprawionym chłodzeniem i można je przerobić
hehe no spoko
1 Lite-ony sa wszedzie nie tylko arcade wiec i tak 250 jestes w plecy
2 przejsciowka nie wystarczy kolego tylko laptopy maja zakres 110-230 jak dobrze pamietam wiec tam przejsciowka podejdzie reszta sprzetu z us/uk wymaga transformatora/przerobki
3 przesylka 100 zl to kto cie chce tak oskubac :) hehe 20$ max 25 przesylka ze stanow (morska)
ano i po 4 :) to twoj problem z NTSC


Nie no naprawde lepiej bedzie ci tu kupic ale juz wybor nalezy do ciebie. Ja tez tak mialem kombinowac zeby na allegro wystawic ale napiecie nie robilo wiec kicha byla na maxa
 

ins

Świeżak
Świeżak
Odp: Xbox 360 z USA a przeróbka

Może znajdę na allegro jakąś konsole premium bez Liteona :) kto mnie chce oskubać ? taka babka oferuje xboxy z USA na allegro. Arcade raczej odpada bo ma ta kartę 256 a chce pograć w gry po sieci :) a czytałem ze to nie wystarcza
 

Do góry Bottom