Xbox 360 za 100zł

Helios98

Świeżak
Świeżak
Witam chce kupić używanego xboxa 360 za 100zł z takim zestawem (konsola, pad, zasilacz i kabel tv) jeśli za mało to min. ile by taki zestaw kosztował?
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
To chyba ktoś Ci xenona chce wcisnąć ,falcoln gdzieś 250, jasper 400/500 zł
 

dragon1493

Banned
Kogo ja tu widzę ;P. Na dobrego X360 byś musiał mieć z 300zł :).

Wysłano z Motorola Moto G
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Chcieć możesz. Używany pad w dobrym stanie to min. 60 zł. Zasilacz 30 zł. I gdzie miejsce na konsolę?
 

Helios98

Świeżak
Świeżak
Coś nie złapałeś ja chce kupić taki zestaw, nieważne jaka płyta główna bo i tak 1-2h dziennie lub mniej grał więc szybko sie nie zepsuje i CHCE za 100zł kupić sprawną konsole nawet 1 wersję, pad może być nawet bez akumulatora, zasilacz i kabel tv nie hdmi tylko av ;)
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Chcieć możesz. Używany pad w dobrym stanie to min. 60 zł. Zasilacz 30 zł. I gdzie miejsce na konsolę?
Za pada zasilacz i kable płaci konsola gratis:D

Coś nie złapałeś ja chce kupić taki zestaw, nieważne jaka płyta główna bo i tak 1-2h dziennie lub mniej grał więc szybko sie nie zepsuje i CHCE za 100zł kupić sprawną konsole nawet 1 wersję, pad może być nawet bez akumulatora, zasilacz i kabel tv nie hdmi tylko av ;)

Jak to xenon to raczej nim się nie nacieszysz
 

dragon1493

Banned
Coś nie złapałeś ja chce kupić taki zestaw, nieważne jaka płyta główna bo i tak 1-2h dziennie lub mniej grał więc szybko sie nie zepsuje i CHCE za 100zł kupić sprawną konsole nawet 1 wersję, pad może być nawet bez akumulatora, zasilacz i kabel tv nie hdmi tylko av ;)
Nie kupisz! Kup sobie pierwszego Xbox'a lub PS2, bo na X360 nie masz co liczyć.

Pad na kablu też kosztuje w granicy 60zł za używany :).


Wysłano z Motorola Moto G
 

Helios98

Świeżak
Świeżak
A zestaw Core ile by kosztowała?
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Core to jak dobrze pamiętam była biała wersja konsoli bez dysku, płyty główne w nich dostępne to chyba xenon, falcoln. Więc ceny takie jak pisałem prędzej minus kilkadziesiąt zeta za dysk którego w wersji core fabrycznie nie było .http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie kupisz! Kup sobie pierwszego Xbox'a lub PS2, bo na X360 nie masz co liczyć.

Pad na kablu też kosztuje w granicy 60zł za używany :).


Wysłano z Motorola Moto G

na w miare dobre ps2 100zl to za malo bedzie
 

Helios98

Świeżak
Świeżak
Mam ps2 z 10grami tylko ochoty nie mam :/ i psp ;)
 

dragon1493

Banned
Ja wiem że masz, założysz tutaj też temat jak kupisz xbox'a pt. "Kiedy będzie paczka?" :D

Wysłano z Motorola Moto G
 

Helios98

Świeżak
Świeżak
Bo 1 raz zamawialem i nie wiedziałem o co chodzi :D
 

bernada55

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to prawie jak za darmo : D nie wiem nawet gdzie taką ciekawą znalazłeś ofertę hehe Chyba więcej by się takich by przydałoby bo byś moim zdaniem kupił może więcej jak jeden ten zestaw za te 100 zł..Bo nie wiem właśnie co myśleć i może ja coś takiego znajdę i trafie na takie coś to od razu bez zastanowienia sobie kupię hyy

Nie wiesz co i jak na rynku nieruchomości?http://izabellak2.tumblr.com/ Zapraszam na mój blog!
 
Ostatnia edycja:

dragon1493

Banned
No to prawie jak za darmo : D nie wiem nawet gdzie taką ciekawą znalazłeś ofertę hehe Chyba więcej by się takich by przydałoby bo byś moim zdaniem kupił może więcej jak jeden ten zestaw za te 100 zł..Bo nie wiem właśnie co myśleć i może ja coś takiego znajdę i trafie na takie coś to od razu bez zastanowienia sobie kupię hyy
On nie znalazł tylko chce taki zestaw kupić...


Wysłano z Motorola Moto G
 

d0min15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja też chętnie kupie nawet dam 200zł za lepszą wersje ;D, często siedze na allegro i za 100zł to albo popsute albo dopiero licytacja się zaczyna :D.
 

typpowygamer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to kolega tam wyżej trochę się za bardzo rozpędził i faktycznie coś go poniosło albo nie doczytał do końca ale to zawsze tacy napaleńcy się na forum gdzieś znajdą..No właśnie jest to największa bolączka, że od 100 zł to się zawsze aukcja zaczyna : ( Później już stawka idzie trochę w górę bo kto by przy zdrowych zmysłach sprzedawał za setę hyhy
 
Ostatnia edycja:

d0min15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
za kilka lat może, chociaż teraz do i xboxa 1 dobrego ciężko za 100zł kupić.
 

albertototo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tak już za 100zł to już byłoby zbyt tanio i jakoś w te bajki nie wierzę niestety..Jednak wiele razy się spotkałem na allegro na tym, że po prostu się takie aukcje zaczynały od 100 wzwyż i po prostu później ceny były trochę wyższe a ja niestety gapa i nic nie wylicotowałem
 

Do góry Bottom