1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 za 270 zł o_O

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez davvidek6, Lipiec 27, 2012.

1. davvidek6

davvidek6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Zamierzam kupić konsolkę i tak sobie przeglądam allegro i widzę konsola SAMA bez okablowania i padów 144 zł WTF !! miał ktoś już styczność z tymi aukcjami ?? po doliczeniu kosztów zasilacza, kabla component oraz pada wychodzi mi rachunek rzędu 270 zł czy to jest możliwe czy ktoś robi podpuchy z tymi konsolami. Jakby co wiem co to jest Xbox aż taki świeżak nie jestem wiem że to jest wersja arcade (bez dysku) no ale kurcze nie wiem co o tym myśleć więc proszę o poradę was czy to jest możliwe by takim małym kosztem kupić konsolę obecnej generacji. I jeszcze jedno nie wliczałem kosztów zakupu gier i opłacenie gold'a

Proszę o szybką odpowiedź.

P.S konsolę potrzebuję tylko do BF 3 ewentualnie FIFY 13, jak wyjdzie, dysk dokupię później, gwoli ścisłości

aha jeszcze linki:
    konsola: http://allegro.pl/xbox-360-arcade-premium-100-sprawne-tradenet1-i2504783208.html
    pad: http://allegro.pl/nowy-przewodowy-pad-xbox-360-pc-2-kolory-i2512337138.html
    zasialcz: http://allegro.pl/oryginalny-zasilacz-do-konsoli-xbox-360-203w-i2517226094.html
    kabel do TV: http://allegro.pl/oryginalny-kabel-component-hdtv-microsoft-xbox-360-i2503033252.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. momos

momos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    te konsole to przeważnie szrot.
    Kupują za bezcen po wielu rotach, robią u siebie i wciskają że niby nierobiona.

4. davvidek6

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm... ale wiesz ja zbyt dużo nie będę używał tej konsolki od czasu do czasu pyknąć w w/w gierkę i starcz a pozatym 144 zł to nie jest jakiś wielki wydatek jakby co reszta mi zostanie

5. momos

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    no to jak chcesz ;) pytałeś co to za konsolki to powiedziałem :)

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dolozysz 100zl i masz jaspera arcade który Ci będzie służył latami

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. widmot

widmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie bierz tego kumpel kupił za 198 z opakowaniem mówiłem mu żeby przynajmniej jaspera kupił a on że nie bo ma ofertę za 198 z gwarancją i co po tygodniu sprzęt siadł odesłał na gwarancje stwierdzili że jego winna bo otworzył żeby przerobić on że co to ma wspólnego przeróbka napędu z rodem a oni że nie otwiera się sprzętu na gwarancji powiedziałem mu żeby sprzedał jako uszkodzony kupił jaspera i po sprawie a on że wyśle komuś z allegro żeby naprawił koleś odpisał mu że xbox był naprawiany i to pewnie nie raz ktoś zrobił to tak źle że on nie podejmie się naprawy bo nie może dać gwarancji że sprzęt będzie działać dłużej niż miesiąc. Efekt był taki że za całość dał kolo 300 i stwierdził że nie kupuję bo szkoda kasy.

Wysyłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk 2

8. momos

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    a pełno teraz tych cwaniaków co takie deale robią...

9. Dobo

Dobo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Odradzam tego badziewła. Dexter dobrze gada dołóż i masz lepszą

10. Ethernet

Ethernet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie opłaca się kupować szortu, jak masz kupić konsole to z płyta główna jasper, chyba że slima chcesz :-D starsze wersje to badziewia które mają już kilka lat i prędko walną,i nie patrz że mało grasz bo to nie ma nic do tego, jak ma paść to nieużywana padnie. Dozbieraj coś,wyludz od rodzinki, sprzedaj cośw internecie i kup porządna konsole,a nie badziew do wyrzucenia :)

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

11. davvidek6

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki za ostrzeżenia na pewno tego nie kupię, chyba lepiej spożytkuje te pieniądze fundując sb ds-a jeszcze raz dzięki i pozdro

12. qwerty1234

qwerty1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem takiego xboxa i mi 1 tyg potrzymal najpierw e74 i potym jeszcze 0022, 0110 This i Bullshit

Wczytywanie...

Poleć forum