1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360, za jaką cene?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Witold, Grudzień 10, 2010.

1. Witold

Witold Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Jestem nowym-starym użytkownikiem tego forum (zalogowałem się, aby się wypowiedzieć w temacie oszustwa związanego z przeróbką xboxa), i jak można się domyślić w ogóle się nie znam na X360. Więc tak:

Mam zamiar zakupić konsolkę microsoftu z płytą główną jasper. Oczywiście przerobiony. Arcade, bez dysku, z jednym padem, zasilaczem i ew. jakąś kopią apasową(mam kabel HDMI, więc kabel AV raczej jest zbędny). Chciałbym się dowiedzieć, za ile mniej więcej powinienem dostać konsolę w takich parametrach, jakie podałem (jeżeli ktoś ma na sprzedaż, proszę napisać na gg 10751474). Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Nie ten dział....

Wczytywanie...

Poleć forum