1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 za PS 3.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fortis, Styczeń 22, 2010.

1. fortis

fortis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam na zamianę xbox 360 Premium z dyskiem 20 GB. NIE przerobiony, NIE zbanowany, i nigdy nie miał rrod ! ( nigdy też nie był naprawiany, wszytko działa w 100 % !!! ). W zestawie pad bezprzewodowy, zasilacz, okablowanie, headset, darmowy miech xbox live ( konsola nigdy nie podłączana do neta ). Oraz oryginalne gry :

Modern warfare 2,
    Assassins creed 2,
    Assassins creed,
    Bad company.

Zamienię to na PS 3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Madridista09

Madridista09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wprowadzaj ludzi w błąd!
    Jego konsola z dyskiem i padem - 600zł
    Gry-300zł

A za 700zł ma ps3 40GB!

Sprzedaj to. Moj kolega sprzedaje ps3 40GB.

4. fortis

fortis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A czy twój kolega nie chciał by się zamienić ? A wypowiedź jonasza zgłaszam do moderacji/administracji, bo zniechęca wszystkich do zamiany, i wprowadza ludzi w błąd. A jak chcę to mogę zrobić temat, że kupię x'a za max. 10 zł. i nie ma prawa nikt się wtrącać jeśli czegoś mi nie zaoferuje...

5. Madridista09

Madridista09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie,ma xboxa... Tylko sprzedaż.
    Wystaw na allegro.

Wczytywanie...

Poleć forum