1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 zacina się.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kubb, Grudzień 30, 2013.

1. Kubb

Kubb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie serdecznie.

Posiadam xboxa Arcade z 2009 roku. Był mało używany, bardzo mało. Kiedy powróciła mi chęć grania na nim włączyłem sobie saints row the third pograłem 2 dni i następnego dnia rano kiedy włączam konsole pojawia się obraz powitalny i potem kręci się to szare kółeczko i w pewnym momencie sie zacina słychać tylko dźwięk że jestem podłączony do live. Trwa to jakąś minute może półtora i wszystko wraca do normy gry ładują się ładnie wszystko śmiga wyśmienicie. Kiedy znów włączę gre i potem ją wyłączę jest czarny ekran właśnie wspomniana minuta i znów pojawia się interfejs główny. Dotyczy to właśnie tego interfejsu zawsze kiedy chcę go włączyć xbox sie zacina. Myślałem że to wina brudu lecz rozebrałem go i kurzu w nim była znikoma ilość, pomyślałem więc że to wina chłodzenia więc podłączyłem wentylatorki pod 12V i uszczelniłem tunel powietrzny lecz jest to samo. Poczytałem trochę tematów tutaj lecz nie znalazłem odpowiedzi na dokładnie mój problem . Zamówiłem również Pastę termo przewodzącą ARCTIC SILVER 5 i nałożę ją bo to ostatnie co przychodzi mi do głowy. Jeżeli jest odpowiedź na to co napisałem a nie dopatrzyłem tego proszę o podesłanie linka. będę wdzięczny.

Dodam również żę jest tak za każdym razem, bez zmian. Nie ważne czy mam wpięty dysk czy jestem podłączony do live i mam ściaganie w tle. nie robi to różnicy zacina się za każdym razem gdy włączam konsole czy jak napisałem wyżej wyłaczam gre.

Pozdrawiam serdecznie

2. Lotnik421 Xbox One

3. GrzeLu7

GrzeLu7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Nagraj co się dzieje i wstaw na np. Youtube - bo z opisu ciężko wykminić.

4. Kubb

Kubb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jasne ! do 21.30 postaram się to wrzucić. Mam nadzieje że ktoś mi jeszcze o tej godzinie odpowie

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wyczyść pamięć podręczną zrób to 3x po każdym reset konsoli.

6. Kubb

Kubb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mógłbyś powiedzieć mi jak to zrobić ? bo gdy wciskam przycisk od synchronizacji konsola mi się niestety nie włącza

7. GrzeLu7

GrzeLu7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Czyszczenie cache: Interfejs->Ustawienia->System->Pamięć masowa->Najedź na hdd i kliknij Y (opcje urządzenia)->Wyczyść pamięć podręczną.
    Gotowe :D

8. Kubb

Kubb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyczyściłem cache samej konsoli bez podłączenia dysku zewnętrznego oraz bez podłączenia do live 3 razy, za każdym razem czekając minutę przy kolejnym uruchomieniu konsoli niestety nic się nie zmieniło.

EDIT 1

Uploaduje już film, może to coś więcej powie.

EDIT 2

Prosze oto link do filmu : 20131230 203807 - YouTube

Mam nadzieje że ktoś pomoże

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

9. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Może profil uszkodzony? Załóż inny i sprawdź.

10. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A próbowałeś skasować profil z xa(broń boże nie dawaj skasuj profil i zawartość!) i dajesz pobierz z xbox live. Pobiera się profil od nowa z ostatniego logowania z xbox live. Jak kasujesz profil dajesz tylko usuń profil na xboxie.

11. Kubb

Kubb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy mam profil inny czy go wcale nie mam niestety nie robi to żadnej różnicy .

Wczytywanie...

Poleć forum