1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Zakup,oraz parę pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Chrupek119, Lipiec 31, 2011.

1. Chrupek119

Chrupek119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam was bardzo serdecznie mam zamiar kupić XBOX'a 360,oraz przerobić go,w związku z tym mam do was parę pytań:

-Konsola którą mam zamiar zakupić znajduje się w tym linku XBOX 360 ARCADE+HDMI ZADBANA NAJTANIEJ ! ! ! (1743730404) - Aukcje internetowe Allegro

Ogólnie mam do wydania 1500zł,na konsole wyjdzie mi niecałe 500zł,do tego mam zamiar dokupić HDD o pojemności 250GB,oraz nowy PAD z ulepszonym D-Padem.Później mam zamiar go przerobić na nowy LT+ 1.9 z tego co wiem to chyba to jest najnowsza przeróbka.

Moje pytania brzmią tak:

1-Czy gdy będę grał na mojej konsoli podłączonej do internetu i na chwile wyjdę do głównego menu w konsoli i w tym czasie konsola poprosi mnie o aktualizacje Dashboardu to czy mogę spokojnie aktualizować ten Dashboard bez obaw o skasowanie przez aktualizacje przeróbki.

2-W jaki sposób nagrywać gry na ta najnowsza przeróbkę chodzi mi o płyty,programy jakimi nagrywać,najlepiej przydałby się jakiś tutorial.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Raczej spokojny byc nie mosesz przy nowych aktualizacjach. Abgx360 do sprawdzania imgburn do nagrywana manuale sa na forum

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Dokładnie program to najlepszy Abgx360 (Nagrywałem nim płyty na Arcade) + IMG Burn do wypalania :)
    Nie aktualizuj konsoli i lepiej do neta nie podłączaj bo po 1 może ci aktualizacja usunąć przeróbkę a po 2 możesz załapać bana :)

5. ZERO-GRAVITY

ZERO-GRAVITY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    moŻesz. Naucz się pisać poprawnie w języku polskim. Przynosisz wstyd.

Nie lepiej zainwestować w nową ze sklepu konsolę 360 Slim i dokupić kilka gier? Głupotą jest przerabiać ją, gdyż nie mamy możliwości grania przez XBOX LIVE. Odnosząc się do twoich pytań, najlepiej zrób tak jak przedmówca doradził.

6. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jak dobrze widzę jest to wersja Falcon, nie lepiej poszukać Jaspera lub jak kolega wyżej pisał nowego slima?

7. Chrupek119

Chrupek119 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miałem na oku wersje Eilte,ale jak na razie nie mogę znaleźć konsoli w dobrym stanie.

Wczytywanie...

Poleć forum