1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 zawiesza się podczas grania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bulq, Grudzień 26, 2013.

1. bulq

bulq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od pewnego czasu mój xbox zawiesza się w trakcie gry. Dzieję się tak w różnych odstępach czasu. Czasem można grać 2 godziny a czasem już po pół godziny występuje problem. Konsola wyprodukowana w 2008, chyba to Falcon. Niedawno wymieniłem laser w napędzie, ale nic się nie zmieniło. Nie ma też znaczenia czy gra jest na dysku czy nie. Dzieje się to już od dawna a czerwona dioda się nie pojawia. Jak można temu zaradzić i ile będzie kosztowała naprawa? Z góry dzięki

Dodam jeszcze, że jest to przeróbka LT3.0. Czy pomoże tutaj wymiana pasty termoprzewodzącej czy konieczny jest reballing?

2. Lotnik421 Xbox One

3. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wymiana pasty termoprzewo nigdy nikomu nie zaszkodziła wręcz jest to zalecane.

A co to zawiech jeżeli łapie je za każdym razem i można grać max 2-3h to stawiam że gpu siada i potrzebny reballing

A jeśli łapie taką zawieszkę bardzo rzadko np raz na tydzień albo rzadziej jak tak miałem w swoim falconie to olej

4. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    mi się czasem zawiesza ale to po +4 godzinach grania :D

5. Maciej Wodzyński

Maciej Wodzyński Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska Łódź
    Wejdź w ustawienia i pamięć i na dysku twardym naciśnij "Y" i wyczyść pliki cache lub tymczasowe nie pamiętam już jak to było. Mi to pomogło

6. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Samorządki
    Dokładnie zrób jak kolego wyżej napisał. Wyczyść pamięć podręczną konsoli... A swoją drogą jak mi się tak działo to 3 cholerne czerwone diodki pojawiły się po tygodniu :D

7. bulq

bulq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyszczenie pamięci podręcznej nie pomaga. Problem występuje już od 2-3 miesięcy a czerwone diody się nie pojawiają. Czy jest jeszcze jakaś inna możliwa przyczyna tej sytuacji? Nie chciałbym robić reballingu bez potrzeby

EDIT

Ponawiam pytanie. Czy konieczny jest reballing? Dlaczego jeszcze nie dostałem rroda?

Info orso6// Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

orso6// To nie giełda żeby odświeżać , czekaj aż ktoś odpisze. Następnym razem pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum